24.05.2023, 20:20

Українська рапіристка відкрила переможний лік медалей

Рапіристка Ольга Сопіт золотом відкрила лік українським медалям на чемпіонаті Європи з фехтування U-23 у Будапешті (Угорщина).
Українка з однаковим рахунком 15:11 здолала перших трьох суперниць - новоспечену чемпіонку світу серед кадетів британку Амелі Тсанг🇬🇧, другий номер світового юніорського рейтингу FIE Ліор Друк з Ізраїлю🇮🇱 та авторку історичної для України бронзи Гран-прі у Турині, подругу по команді Аліну Полозюк🇺🇦.

фото EFC з t.me/nocukraine

Вихованка Алли та Дмитра Миронюків, не зупинилася й у наднапружених поєдинках, поступаючись на початку, перемогла двох італійок🇮🇹: спочатку в 1/2 – Анну Крістіно (15:12), а у фіналі - Вітторію Чіампаліні (15:10).

Про це йдеться на офіційному Телеграмі НОК України.

Нагадаємо, українська збірна з фехтування виборола золото Кубка світу. Шаблістка Ольга Харлан здобула бронзу турніру серії Гран-прі у Сеулі (Республіка Корея). Нагорода стала для неї 27-ю на турнірах серії Гран-прі.