Ми у Facebook
25.05.2023, 09:35

Сильні молитви, які слід читати на Вознесіння Господнє

25 травня православні віряни відзначатимуть одне з найбільших церковних свят – Вознесіння Господнє.

Щоб прочитати молитву, не обов’язково йти до церкви. Головне – робити це з добрими намірами, чистим серцем і світлими думками – просити про все з добром та вірою.
Сильні молитви на Вознесіння Господнє

«Господи Ісусе Христе, Боже наш, що зійшов з Небесних висот порятунку нашого заради нас духовною радістю у святої й пресвітлі дні Воскресіння Твого, і паки по скоєнні земного служіння Твого від нас на небо зі славою праворуч Бога й Отця!

У цей ясний і все світлий день Божественного на небеса сходження Твого земля святкує і радіє, радіє і небо Вознесінням днесь Творця тварі, люди вихваляють невпинно, бачачи зведені й занепале єство своє на Твоє, Спасе, вземлемо і на небеса вознесене, Ангели ж веселяться, кажучи:

Хто це такий, що прийшов у славі, сильний у бою, Сей воістину Цар Слави ?! Сподоби і нам немічним, земна ще мудрує і плотоугоддя творити безперестанні, схід Твій на небо страшний помишляю ще і празнуючи, плотська і життєва відкласти піклування та з Апостолами Твоїми на небо нині взірці всім серцем своїм і всіма помиленими своїми, згадуючи, бо там на небі горі проживання наше є, тут же на землі ми мандрівники й прибульці, що відійшли з дому отча в країну далеко гріха.

Тим-то старанно просимо Тебе, преславним Вознесінням Твоїм, Господи, оживи нашу совість, її ж потрібно нічтоже є у світі, виведи нас з полону цього гріховної плоті й світу і сотвори нас нагірна мудрствовати, а не земна, яко та не до того собі угождати будемо і жити, але Тобі Господу і Богу Нашому служити будемо і попрацюємо, доки отрешівшеся від плоті й пройшовши безборонно воздушния митарства, досягнемо небесних господ Твоїх, іде ж, що став праворуч величі Твого, з Архангелами й Ангели й всіма святими прославляти будемо Всесвіте ім’я Твоє з безначальним твоїм Отцем і Пресвятим і Єдиносутність і животворним твоїм Духом, нині й повсякчас, і на віки віків. Амінь».

В тему: Привітання з Вознесінням Господнім 2023 - вірші та красиві листівки

Вознесіння Господнє 2023: що сурово заборонено робити у цесвято

«Боже, Твій Син сьогодні на очах апостолів вознісся на небо. Зроби, щоб ми, згідно з обітницею, удостоїлися Його присутності з нами на землі і до вічного життя з Ним у небі. Котрий з тобою живе і царює в єдності Святого Духа, Боже, на віки віків. Амінь».


«Господи, звершивши таїнство провидіння, Ти взяв Твоїх учеників на гору Елеонську й вознісся, пройшовши твердь небесну, заради мене принизившись до мене, і зійшов туди, звідкіля не відлучався; Всесвятого Твого Духа пошли, Який просвічує душі наші».

«Всемогутній Боже! Твій Син Єдинородний, наш Господь Ісус Христос, вознісся на небеса. Дай, щоб ми також возносилися у сeрцi та розумі і постійно перебували там із Ним, Господом, Який живе і царює з Тобою і Святим Духом, один Бог, нині і повіки віків. Амінь».

На правах реклами