Ми у Facebook
25.05.2023, 17:16

Cтуденти відвідали з екскурсією рівненський телеканал ITV

Рівно тиждень тому, 18-го травня, слухачі курсу неформальної освіти "Юридична Журналістика" відвідали рівненський телеканал ITV.
Студенти не тільки вивчають теорію, але й відвідують засоби масової інформації для того, щоб результат навчання був максимально корисним.

Минулого тижня вони мали змогу відвідати телеканал ITV. ITV-це приватний, найновіший телеканал на Рівненщині. Заснований він у 2020 році. Студенти мали можливість поспілкуватись з журналістами, редакторами, операторами, ведучими, монтажерами, кореспондентами та отримали можливість ознайомитися з процесами телевізійного виробництва.Впродовж екскурсії студенти дізнались як працюють журналісти, технічний персонал та інші працівники каналу."Найбільше мене здивувала можливість приміряти бронежилет і шолом. Було приємно поспілкуватись з працівниками. Колектив дуже приємний! Я дуже вражена, - поділилася своїми враженнями Костючик Анжеліна.Також, хочемо зазначити, що ITV потребує нових журналістів, саме тому, якщо Ви мріяли писати статті, працювати у найсучаснішому та найновішому телеканалі нашого міста, то зверніться до телеканалу ITV!

На правах реклами