31.05.2023, 07:38

Ольга ЛАДЮК: Посмішки дітей надихають працювати!

Ольга ЛАДЮК добре відома у Рівному як педагог, управлінець та успішний менеджер. Вона точно доводить усе, за що береться, до переможного завершення. Нині Ольга Ладюк – директор Спеціальної школи в с. В. Межирічі. Про рішення очолити заклад, перші напрацювання та плани – читайте на сторінках журналу “РІВНЯНИ”.
– Давайте разом пригадаємо: що змінилося у вашій роботі в період війни?
– На той час займалася громадською діяльністю, голова ГО “Рівненський університет третього віку” (з 2017 року). 23 лютого у слухачів в обласній бібліотеці була краєзнавча експозиція “Рівненщина літературна”, а завтра – війна… волонтерство, донати, плетіння сіток, нарізання марлевих пов’язок для поранених, шана загиблим…
На початку травня організували “Пасхальну зустріч”. А далі щовівторка організовуємо для слухачів зустрічі на різні теми. Лектори – провідні фахівці в певних напрямках наук, зокрема психології, літературі, стоматології, медицині, історії, економіці тощо. Серед слухачів ГО РУТВ є добровольці, які захищають нашу країну.

– Багато хто тікав від війни навіть з Рівного. Не було у вас такого бажання?
– Бажання виїхати за кордон у мене не було. Я знала, що повинна продовжувати робити те, що можу і робити свій внесок у перемогу, тут в тилу.

– Ви вирішили змінити своє життя та стати директором Спеціальної школи в селі Великі Межирічі. Скажіть, чому прийняли таке рішення?
– Я очолювала коледж, інститут, заснувала громадську організацію, працювала в обласному управлінні освіти, проте мріяла попрацювати у школі. Отож, коли надійшла пропозиція очолити цей заклад – погодилася без вагань.

– Зрозуміло, що це велика робота та відповідальність – працювати з дітьми. Які перші враження у вас були на новому місці?
– Перші враження, якщо говорити про те, що побачила ззовні – приміщення потребують ремонту. А внутрішньо відразу відчула тепло, побачила згуртований колектив, щирих та усміхнених дітей, і це дійсно надихає викладатися на повну.

– Що поставили для себе першочерговими завданнями для реалізації у спецшколі?
– Створення комфортних умов проживання та забезпечення сучасного освітньо-виховного середовища для вихованців закладу. Мені важливо, щоб кожна дитина відчувала тепло та турботу, а ще мала безпечні та комфортні умови для навчання.


– Як прийняли вас колектив та вихованці?
– Тепло. Колектив прийняв мене позитивно, з розумінням та підтримкою. Дітки зустріли посмішками та обіймами. Тому з такими колегами та вихованцями дуже приємно працювати.

– Що вдалося вам за невеликий проміжок часу вже реалізувати в закладі?
– Переформатування та наповнення актуальною інформацією сайту та сторінки школи у facebook.
Прозорість у системній роботі працівників школи.
Аналіз наявного та придбання сучасного матеріального забезпечення.
Налагодження виховної роботи на новому рівні з вихованцями.
Залучення нових благодійників.

– Впевнена, що у вас точно є амбітні плани, які хочете втілити в життя у закладі.
– Поставила перед собою кілька першочергових завдань. Думаю, що поступово ми усі їх реалізуємо. Мова йде про оновлення матеріальної бази сучасним інноваційним забезпеченням задля добробуту вихованців школи.
Залучення додаткових джерел фінансування.
Підвищення педагогічної освіченості вчителів через самоосвіту, курси, тренінги.купити смартфон Apple iPhone в Одесі, Україна

УкрнетвудАктуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ

Останні новини