Катерина Карп'юк: Успіх – це робити те, що ти робиш!
– Мені здається, що я якось відчувала наближення війни. Напередодні сфотографувала в студії всі свої кваліфікаційні свідоцтва про навчання у сфері перманентного макіяжу й забрала в сумку найдорожчий апарат. Розуміла, що надалі, які б обставини не були – це моя страховка у світі. Адже знання та вміння – це те, що завжди з нами.
Якщо говорити про ранок 24-го, то перша емоція – це паніка. Ми з чоловіком прийняли рішення, що я вивозитиму доньку за кордон. Я призупинила роботу рівненської студії і першого дня війни вирушила до сусідньої Польщі. Там ми облаштувались у місті Познань.
– Зрозуміло, що спочатку був шок, а далі, як інтегрувалися в Польщі?
– Коли зрозуміла, що я тут не на тиждень чи два, то почала діяти… Почала робити те, що вмію і люблю. Це було кращим варіантом, щоб відволіктись від думок і не втратити здорового глузду.
Витерла сльози, вдягнула костюм і пішла оглядати локацію для студії перманентного макіяжу в польській Познані (комфортне, європейське місто, мегаполіс, близько до кордону з Німеччиною і Балтійського моря). Ви не повірите, але моє ідеальне місце для початку діяльності на новому місці вже чекало мене з першої спроби. Бо я завжди бачу й відчуваю своє …
– Але це ж непросто там почати все з нуля, як впоралися з документами?
– Подала свої акредитаційні фахові документи до польського уженду праці. Там я підтвердила інструкторський рівень і отримала дозвіл на викладання курсів ПМ. Так студія перманентного макіяжу в Познані перетворилась на студію-школу за один місяць. Польську мову вчила у процесі роботи. Бо в квітні вже мала перші групи на курси ПМ.
– Відразу відчули себе потрібною як професіонал навіть за кордоном?
– Професія виявилась “міжнародно-затребуваною”. Я відчула свою цінність як спеціаліста, була завалена роботою (процедурами, курсами). Там я працювала, напевно, більше, ніж тут, працювала без вихідних. Я справді захотіла, щоб якомога більше дівчат знайшли себе у світі перманентного макіяжу.
У Рівному тривав запис на процедури, попит під час війни виявився шаленим і на процедури, і на навчання. У травні я відкрила школу-студію в Рівному і почала поєднувати графіки роботи у двох своїх студіях – рівненській і познанській, українській та польській.
– Як, на вашу думку, досягти успіху? Є секрети?
– Насправді успіх досягається всупереч багатьом факторам. Успіх досягається “попри”…
– Чи вважаєте себе успішною жінкою? Назвали б себе так?
– Не знаю, чи – успішною. Бо насправді я дуже самокритична, але – щасливою, точно. Я – в своїй стихії, я роблю те, що люблю, і це приносить мені гроші. Я отримую задоволення від роботи і я хочу ділитись своїм досвідом та знаннями з іншими.
– Маєте якісь плани на період після перемоги?
– Тепер я не будую жодних планів… Живемо життя, бо ви самі бачите, що часто події розгортаються так, як ми того не чекаємо…
Катерина Карп’юк,
засновниця студії-школи
перманентного макіяжу
“PERMANENT SERVICE and SCHOOL
Kati Karpiuk”
Україна,
м. Рівне, вул. Грушевського, 2б
БЦ ПАНОРАМА, офіс 3
Teл. +38 0971266408
Polska,
Poznań, Oś. Dębina 105
ABM Hair Academy
Tel. +48 880620602

Успішні жінки Рівненщини, Катерина КАРП’ЮК, студія-школа перманентного макіяжу “PERMANENT SERVICE and SCHOOL Kati Karpiuk”
Швидко і ситно: готуємо ліниві пельмені за 40 хвилин

Спробуйте приготувати ліниві пельмені за нашим рецептом. Його перевага у тому, що страва готується дуже швидко, але не відстає від звичайних пельменів за смаком.
переглядів: 759
Український комік, родом з Рівненщини, розповів як схуд на 54 кілограми

Відомий український комік Володимир Жогло, який родом з Млинова, поділився вражаючою історією власного схуднення.
переглядів: 370
Рівнян попереджають про новий вид шахрайства

Поліція Рівненщини розповідає про вид шахрайства, коли постраждалим рекомендують нібито "покращити свій мобільний зв'язок".
переглядів: 261
Як військовим оформити заповіт і довіреність без нотаріуса

В умовах воєнного стану військові не завжди мають змогу звернутися до нотаріуса. У таких випадках Закон дозволяє посвідчувати правочини в особливому порядку.
переглядів: 244
Командир взводу «Да Вінчі» Іван Швая: шлях добровольців та уроки війни

У цьому інтерв’ю командир взводу Іван Швая розповість про бойовий шлях батальйону, особливості добровольчого руху, виклики війни та те, як українські воїни формують майбутнє країни на полі бою. Це історія мужності, братерства та незламної віри в перемогу.
переглядів: 551