06.06.2023, 15:03

У Рівному 500 мобільних будиночків готові прийняти вимушених переселенців з затоплених регіонів

Сьогодні о 16:00 год у Рівному відбудеться екстрене засідання комісії ТЕБ та НС для визначення ресурсів громади Рівного для розміщення вимушених переселенців з Херсонщини та подальшої координації діяльності.
Олександр Третяк повідомив, що постійно знаходиться на зв'язку із керівниками південних областей та міст, котрі першими почали приймати евакуйованих осіб з підтоплених регіонів.

Рівне має уже розгорнутих 500 мобільних будиночків від Swedish Civil Contingencies Agency (MSB). Тож зараз готові у разі потреби приймати вимушених переселенців,
- зазначив мер Рівного.

Також Олександр Третяк пообіцяв завтра оприлюднити список адрес, за якими усі бажаючі зможуть принести речі, необхідні для постраждалих від удару рашистів по Каховській ГЕС.

Серед головних потреб:
- продукти харчування;
- питна вода;
- мотопомпи;
- надувні човни та плавзасоби.

На даний час керівництво міста координує роботу з військовими адміністраціями, благодійними фондами та організаціями, які збиратимуть допомогу від усіх охочих.

Крім того, після того як було оголошено, що Рівненщина прийме жителів затопленої Херсонщини, створено спеціальну комісію з метою підготовки відповідних місць для тимчасового перебування евакуйованих осіб.