08.06.2023, 15:50

Як створити квітучий килим на ділянці завдяки багаторічникам?

Створити квітучі килими на ділянці - просто, завдяки ґрунтопокривним багаторічникам!
Ці рослини, що стеляться, вже давно користуються великим попитом у багатьох ландшафтних дизайнерів. А чому?

Тому що вони з легкістю заповнюють порожні ділянки в квітнику, створюючи особливу атмосферу, ушляхетнюють пристовбурні кола великих дерев і чагарників. При цьому вони ще й захищають посадки від пересихання та допомагають вам заощадити час на прополюванні.

Якщо ви їх ще не садили, однозначно варто спробувати!

Зберігайте добірку собі. Усі сорти є у нас на сайті www.gardenmart.kz Замовляйте!

Обрієта - утворює красиві подушковидні кущики з дрібними квітками, які швидко заповнюють простір. Має багату кольорову гаму. Посів насіння на розсаду краще відразу проводити в індивідуальні стаканчики, тому що обрієта не любить пересадку. Після цвітіння радимо зрізати квітконоси, щоб зберегти привабливість кущиків. Цвіте лише на сонечку.

Тимьян (чебрець) - формує сильногіллясті ароматні кущики, що розростаються в ширину. Чебрець легко виростити з насіння. Він дуже невибагливий, росте навіть на бідних ґрунтах. Любить відкриті сонячні ділянки. Має стійкість до витоптування.

Молодило – багаторічник з товстими м'ясистими пагонами. Утворює безліч невеликих розеток із щільного листя, яке швидко поширюється. Відрізняється дивовижною життєстійкістю та здатністю виживати у найскладніших умовах. Обов'язкова умова сприятливого зростання – сонячне місце.

Флокс – формує невисокі подушки, усипані невеликими ароматними квітками. Тішить своїм цвітінням досить тривалий час. Компактні кущики щільно покривають землю, утворюючи запашний квітучий килим. Розмножують його живцюванням або вирощують із насіння.

Вербена - інтенсивно розростається, рясно і безперервно цвіте до морозів. Не вимагає до себе підвищеної уваги щодо догляду. Стійка до погодних змін та різних захворювань. Легко вирощується із насіння.
купити смартфон Apple iPhone в Одесі, Україна

УкрнетвудАктуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ

Останні новини