Шпаргалка з підгодівлі буряків та моркви
• З осені вносимо в грунт гній, що перепрів.
• Через 3 тижні після посадки, коли з'являться сходи, на 1 кв.м вносимо аміачну селітру (20 г), суперфосфат (30 г) і хлористий калій (30 г). Ще через 3 тижні – сульфат калію та азофоску (по 1 ст. л. на 10 л води).
• Або через місяць після посіву підгодовуємо посадки, використовуючи нітроамофоску або нітрофоску (по 1 ст. л на 10 л води). Повторюємо таке підживлення через 3 тижні.
З народних засобів можна використовувати настій дріжджів та деревну золу. Дріжджі (100 г на відро води) із цукром (2 ст. л.) наполягаємо 1,5 години та поливаємо сходи. Попелю можна вносити перед посадкою в сухому вигляді або у вигляді розчину (1 склянка на 3 л води), який потрібно наполягти 6 годин. Потім полити їм моркву, долив 10 л чистої води з кількома кристалами калію перманганату.
Для буряків
• Восени під перекопування вносимо свіжий гній.
та комплексні фосфорно-калійні добрива (не більше 30 г на кв. м).
• Після появи сходів знову вносимо фосфорно-калійні та азотні добрива. нітрофоску (по 50 г на 1 кв. м посадок) або нітроамофоску (по 40 г на 1 кв. м).
Можна використовувати хлористий калій та суперфосфат, які потрібно закласти у борозенки (глибиною 4 см) уздовж обох сторін бурякового ряду. З одного боку хлористий калій, з іншого - суперфосфат (5 г на 1 м). Потім потрібно закласти борозни ґрунтом і добре зволожити.
• Під час розвитку коренеплодів вносимо аміачну селітру та суперфосфат. Або настій курячого розслідування, розведений водою (1:10), витрачаючи по 1 л на 1 кв.м бурякового ряду.
З народних засобів можна використовувати трав'яний настій та деревну золу. Трав'яний настій робимо із бур'янів (2:1), наполягаємо 2 тижні, розводимо (1:10) і поливаємо посадки. Зольний розчин вносимо після появи сходів та на початковому етапі формування коренеплодів.

сад та горд, дача, варто знати, Дача.Сад.Город. морква, буряк
Львівські лікарі подарували нове життя 16-річній Соломії з Рівного

16-річна Соломія з Рівного, яка два роки жила в очікуванні донорської нирки через ниркову недостатність, спричинену ускладненнями після COVID-19, отримала свій шанс на нове життя. Спеціалісти Центру трансплантології Першого медичного об’єднання Львова успішно провели дівчинці пересадку донорського органу.
переглядів: 211
В Україні на третину побільшало мільйонерів за рік

Державна податкова служба України повідомила про значне зростання кількості громадян, які задекларували доходи понад мільйон гривень за 2024 рік. Цей показник збільшився на вражаючі 63% порівняно з попереднім роком, що свідчить про помітне зростання добробуту певної частини населення країни.
переглядів: 310
Швидко і ситно: готуємо ліниві пельмені за 40 хвилин

Спробуйте приготувати ліниві пельмені за нашим рецептом. Його перевага у тому, що страва готується дуже швидко, але не відстає від звичайних пельменів за смаком.
переглядів: 1011
Український комік, родом з Рівненщини, розповів як схуд на 54 кілограми

Відомий український комік Володимир Жогло, який родом з Млинова, поділився вражаючою історією власного схуднення.
переглядів: 564
Рівнян попереджають про новий вид шахрайства

Поліція Рівненщини розповідає про вид шахрайства, коли постраждалим рекомендують нібито "покращити свій мобільний зв'язок".
переглядів: 435