Ми у Facebook
21.06.2023, 06:31

Гороскоп на середу. Сьогодні ми відкриємося для соціальних контактів

Сонце знаходиться в знаку Близнюків до 16:56. Після 16:57 воно перейде в знак Рака, поклавши початок астрономічному літу. Ніч із середи на четвер стане найкоротшою в році. Перед нами надзвичайно енергетичні системи. Астероїд Церера переміститься від Діви до Терезів, а Меркурій утворить позитивний секстиль з Марсом
У сьогоднішньому небі планети розкажуть багато історій, але переважно з позитивним кінцем. Наш природний супутник, Місяць, покине знак Рака і увійде в знак Лева відразу після півночі, тому ми будемо відкриті для друзів і спілкування. Невеликий шанс, що ми проведемо цей вечір наодинці, і набагато більший шанс на спільні походи до лісу шукати квітку папороті та інше...

Гороскоп на день - Овен (21 березня - 19 квітня)
Цей день з ранку до вечора буде насичений цікавими подіями. Зростаючий Місяць у знаку Лева, суміщений з вами, буде керувати вашими діями. Ви життєрадісні, енергійні та позитивні до всіх. Дуже можливо бути закоханим у певну людину, і сьогодні ви неодмінно матимете чудову розмову.

Щоденний гороскоп - Телець 20 квітня - 20 травня)
Сьогодні вам може здатися, що хтось покладає на вас надмірні очікування. Не втягуйтеся в гру, на яку не хочете багато витрачати, адже гаманці учасників будуть розкриті. Ніхто нічого не рятуватиме, що злить вас, бо домовленості були інші. Деякі дивовижні суперечки на роботі.

Щоденний гороскоп - Близнюки (21 травня - 20 червня)
Вихід Сонця з вашої зодіакальної фази буде не таким проблематичним, адже Місяць у Леві вас підтримує, а ваш покровитель Меркурій залишиться з вами ще на кілька днів. Це буде дуже веселий день, який пройде у вас в шампанському настрої, і до речі ви встигнете зробити деякі справи. Секстиль між Меркурієм і Марсом надає вам життєвих сил і дасть вам сильну перевагу в переговорах.

Гороскоп на день - Рак (21 червня - 22 липня)
Це справжнє сонячне свято, не тільки для вас, але можна сказати, що воно універсальне. Сьогодні ви відчуєте себе пупом світу. До вас збігається багато людей. Ви також зустрінете компліменти та приємні дотики на землі серця. Ви сьогодні осяяні особливим, чарівним впливом Купальської ночі, тож можете просити у неба все, що забажаєте, і воно незабаром збудеться.

Щоденний гороскоп - Лев (23 липня - 22 серпня)
Сьогодні ви відчуєте на своїй спині подих долі. Це особливий день, тому що нічого не станеться випадково. Зростаючий Місяць у вашому знаку сяятиме вузьким півмісяцем на небі в цю чарівну ніч. Варто спробувати заслужити більше прихильності Фортуни, тому покладіть банкноту з листком папороті під подушку, а наступного дня покладіть її в гаманець.

Гороскоп на день - Діва(23 серпня - 22 вересня)
Меркурій утворить секстиль з Марсом, і це хороша новина. Таке розташування підтримає ваші життєві сили, які вам зараз потрібні набагато більше, ніж зазвичай. На жаль, решта систем не настільки поступливі. Сьогодні Церера залишає ваш знак зодіаку та переходить у знак Терезів, що може призвести до того, що ви позбавитеся своїх робочих обов’язків, скоротите робочий день або будь-яких інших незначних професійних турбот.

Щоденний гороскоп - Терези (23 вересня - 22 жовтня)
Ви відчуваєте себе досить стійкими і сильними, щоб протистояти волі деспотичної людини. Сьогодні ви сміливо ставите чіткі межі. Ваша друга половинка або закоханий аплодуватимуть вашим рішенням. Наближається дуже емоційно вдалий вечір з прекрасною природою та місяцем на задньому плані.

Щоденний гороскоп - Скорпіон (23 жовтня - 21 листопада)
Сонце входить у ваш водний тригон у другій половині дня, що є для вас справжнім благом. В умовах складних квадратів Венери, Марса і Місяця посилення стихії води врятує ваше і так сильно напружене самопочуття. Увечері зосередьтеся на приємному, безконфліктному проведенні часу і забудьте на деякий час про свої ранкові нерозумні кроки на робочому місці.

Щоденний гороскоп - Стрілець (22 листопада - 21 грудня)
Місяць у сприятливому, вогняному знаку Лева вбереже вас від того, щоб знову впасти в деякі емоційні блокади та емоційні складності. Сентименти в сторону! Розважайтеся, дійте, виходьте в люди. Навіть якщо ви не зовсім готові до цього, змусьте себе трохи взаємодіяти, і ви побачите, що будете дуже задоволені.

Гороскоп на день - Козеріг(22 грудня - 19 січня)
Сонце, що переходить у знак Рака, почне нагрівати та оголювати ваш сьомий будинок або сектор партнерства. Ви відчуєте, що хочете бути з кимось якомога ближче, що не хочете зосереджуватися лише на професійних питаннях та інтересах. Хтось по-справжньому схопив вас за серце і міцно тримає ... Не чиніть опір, телефонуйте і домовтеся про зустріч на вечір.

Гороскоп на день - Водолій (20 січня - 18 лютого)
У середу буде легкий вітерець. Зростаючий Місяць у знаку Лева, перехід Церери в знак Терезів і сприятливий секстиль між Меркурієм і Марсом зроблять цей день легким і приємним. Можливо, вам заманеться відсвяткувати Купальську ніч і зробити собі невеличкий ритуал чи, можливо, навіть розповісти історію про те, як складатимуться ваші стосунки? Сьогоднішній вечір буде дуже приємним.

Гороскоп на день - Риби (19 лютого - 20 березня)
Перехід Сонця в Рак - це зміна, яку ви шукали тижнями, яка принесе покращення вашого настрою. Однак для його повної активації потрібен деякий час. Сьогодні не все буде так, як ви бажаєте, але все буде не так погано, як ви передбачали. Не відвертайтеся від друзів, тому що комусь потрібно терміново поговорити з вами ввечері.


На правах реклами