Ми у Facebook
21.06.2023, 09:19

білоруси почали будувати захисні споруди зі стрілецькими позиціями

Поблизу села Саки в Брестській області розпочалися роботи з інженерного обладнання вогневих позицій, які включають будівництво системи окопів, траншей і бліндажів.
Про це повідомляє канал «Білоруський Гаюн».

Є припущення, що цей об'єкт може бути опорним пунктом та становити складову частину оборонних укріплень. За звістками, територія адаптована для комплексної оборони, включаючи наявність позицій для резервних команд та вогневих позицій для бронетехніки, такої як бойові машини піхоти (БМП), бронетранспортери (БТР) і танки.

Акулу, яка з'їла росіянина, муміфікують та виставлять у музеї в Єгипті


На місці працюють екскаватори та крани для будівництва укріплень. Застосовуються залізобетонні блоки пірамідальної форми, які розташовані у кілька рядів. Такі укріплення, вже використовувані як протитанкові перешкоди під час Другої світової війни, призначені для гальмування бронетехніки. Крім того, для укріплення використовуються шини, дошки та колоди. У роботі залучені як цивільні, так і білоруські військові, повідомляє Білоруський канал.

Наразі причина будівництва цих укріплень залишається невідомою. Офіційно не проводяться жодні навчання з територіальної оборони в цьому районі. Тому що саме готується Лукашенко, залишається невідомим.
До слова, відстань від місця будівництва до міста Жабінка становить 5, до кордону з Польщею – 28, а до кордону з Україною – 47 кілометрів відповідно.

Лукашенко заявив, що Білорусь отримує ядерну зброю

На правах реклами