Ми у Facebook
25.06.2023, 16:17

На Рівненщині 2,4 тисячі онкохворих отримають безкоштовне лікування

На Рівненщині, з початку року, 2423 пацієнти з онкологією отримали медичну допомогу за Програмою медичних гарантій. Всі витрати на лікування та діагностику ракових захворювань були покриті Національною службою здоров'я України.
Цю інформацію опублікували на веб-сайті Район.Медицина. Незважаючи на це, все ще існує поширений стереотип, що "у лікарнях нічого не є безкоштовним". Через це багато людей вагаються звертатися до медичних закладів. Національна служба здоров'я України та Громадська організація "Афіна. Жінки проти раку" нагадують, які послуги надаються безоплатно для людей з підозрою на рак або з встановленим діагнозом.

"Здоров'я - це не щось, що можна відкласти на потім, навіть у часи війни. Особливо, коли мова йде про онкологічні захворювання. В Україні діагностика, лікування та всі необхідні препарати доступні в рамках Програми медичних гарантій і є безоплатними для пацієнтів з підозрою на рак або з встановленим онкологічним діагнозом", - підкреслила Наталія Гусак, голова Національної служби здоров'я України.

У цьому році на Рівненській області 1670 пацієнтів з раком отримали хіміотерапію, 482 - радіотерапію в рамках Програми медичних гарантій, а також 428 пацієнтів з гематологічними та онкогематологічними захворюваннями.

На правах реклами