Ми у Facebook
08.09.2023, 11:58

Харків-Рівне: спортсмени привезли 5 медалей із Кубка України

Днями Кубок України з боксу відбувся в Чернівецькій області. Наші спортсмени, які представляли Харків-Рівне, здобули 5 медалей та продемонстрували всій Україні рівень підготовки молодої команди.- Ми готувалися до цих змагань на базі спортивного простору «Сила», де вже більше 5 місяців працює Школа боксу Даніленків. Традиційно ми представляли на змаганнях Харків-Рівне. Адже це важливо для усіх наших спортсменів, - говорить заслужений тренер України з боксу Валерій Даніленко. – Ми вдячні засновникам СП «Сила» за постійну підтримку. А також Федерації боксу Рівненської області за організаційну підготовку до змагань.

Сам Кубок України присвячений Героям Азовсталі. Участь брали як чоловіки, так і жінки в різних вагових категоріях.


На рахунку наших спортсменів перше, друге і три третіх місця.

▪️«Золото» здобув Матвій Рожба;

▪️«Срібло» в Ігоря Христосова;

▪️«Бронза» за Русланом Цикало, Данилом Дрижаком та Максимом Віднічуком.
- Щиро пишаємося таким результатом наших боксерів. Адже це дає нам стимул ще більше підтримувати розвиток Школи боксу Даніленків, яка працює на базі нашого спортивного простору, - розповідає керівник школи боксу Олексій ЯНИЦЬКИЙ. – Ми бачимо усі зусилля, які докладають Валерій та Богдан Даніленко для перемог своїх вихованців і будемо далі їх підтримувати.

У Рівному тепер тренуються майстри спорту міжнародного класу. Тому такі гарні результати на різного рівня змаганнях є закономірністю і будуть напрацьовуватися і далі.

- Наша команда Рівне-Харків достатньо молода та попри це показує гарні результати. Впевнений, що наші боксери покажуть ще кращі результати на основному Чемпіонаті України, - - відзначив ідеолог школи боксу Володимир Зленко.

На правах реклами

купити смартфон Apple iPhone в Одесі, Україна

Дрова


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ