15.09.2023, 16:51

Заступник керівника навчального закладу на Рівненщині обрали запобіжний захід за сприяння ухилянтам стати студентами

Рівненський міський суд взяв під варту заступника директора аграрного коледжу, якого викрили у сприянні у вступі на навчання для ухилення від мобілізації. На освітянина чекає 60 діб під вартою або ж можливість внести чималу заставу.
Як повідомляють правоохоронці, напередодні 43-річного зловмисника затримали на «гарячому» після отримання хабаря у сумі 3000 доларів США за місцем роботи. Встановлено, що заступник директора коледжу та водночас секретар приймальної комісії, зловживаючи своїм службовим становищем, за попередньою змовою з іншими «колегами», вимагав та отримав неправомірну вигоду за сприяння у вступі на навчання до освітнього закладу. «Студенту» це давало підстави для ухилення від мобілізації.

15 вересня, Рівненський міський суд задовольнив клопотання слідчого у повному обсязі та обрав 43-річному підозрюваному запобіжний захід у виді 60 діб тримання під вартою із правом внесення застави у сумі 187 600 гривень.

Зловмисника затримали в порядку статті 208 КПК України.

За фактом вимагання та отримання неправомірної вигоди службовою особою слідчі, за погодження прокуратури, повідомили йому про підозру за частиною 3 статті 368 КК України.
купити смартфон Apple iPhone в Одесі, Україна

УкрнетвудАктуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ