В підвалі, в морозилці чи висушений: Як зберігати гарбуз взимку
Якщо підвалу або погребу немає, зберегти гарбузи можна й у квартирі. Наприклад, на лоджії, якщо вона утеплена і температура там не опускається нижче 5℃. Плоди слід прикрити легкою ковдрою.
Якщо ж лоджії немає, можна тримати гарбузи у кімнаті, наприклад під ліжком. Твердошкірі сорти добре зимуватимуть у кімнатних умовах, але перевіряти плоди потрібно частіше. Як тільки з'явиться підгнивання, плід відразу потрібно переробити.
Дещо важче зберігати вже розрізаний гарбуз. Його доведеться помістити у холодильник. Перед тим плід розрізають на частинки й видаляють насіння.
Спочатку розріжте плід на часточки або частини і видаліть насіння. Усю м'якоть поміщають в холодильну камеру. Там гарбуз буде зберігатися 1-1,5 тижні. Щоб зберегти гарбуз довше, його потрібно поділити на порційні шматки і помістити в морозильник. При цьому кожен шматок гарбуза упакуйте в целофановий пакет.
Гарбуз не втрачає своїх властивостей при сушінні. Зате в такому вигляді зберігається дуже довго. Щоб висушити гарбуз, його потрібно очистити та нашаткувати тонкими скибками. Після цього можна висушити в печі або в спеціальній електросушарці.
Сушені гарбузові часточки зберігають в щільно закритій тарі в темному місці. Так гарбуз може пролежати близько року.
заморожений гарбуз, заморожені овочі, заготівля на зиму, гарбуз на зиму, споживач
Легкий сніданок за 10 хвилин: готуємо яєчню за французьким рецептом
Цікавий варіант приготування звичної яєчні.
переглядів: 1984
Несподівані повороти та відверті розмови: астропрогноз на середу
Дізнайтеся, що вам підготували зорі на 30 жовтня.
переглядів: 164
30 жовтня: свята, іменинники, заборони та прикмети
Сьогодні, 30 жовтня, День тренера в Україні і День працівників підрозділів по боротьбі з незаконним обігом наркотиків. Віряни вшановують пам'ять святих мучеників Зиновія і Зиновії, сестри його.
переглядів: 188
Складаємо список бажань: ідеї та інструменти для планування покупок
Чорна п’ятниця — це чудова нагода придбати бажані товари за зниженими цінами, зокрема одяг, товари для дому, або ж косметику - https://eva.ua/ua/blackfriday/. А планування покупок — важлива частина цього святкового розпродажу. Одним із найефективніших інструментів, який допомагає не лише зекономити час, але й уникнути імпульсивних покупок, є список бажань. Завдяки йому можна структурувати свої потреби, відслідковувати знижки та легко знаходити потрібні товари. У цій статті ми розглянемо, як створити ідеальний список бажань, а також поділимося корисними інструментами для його організації.
переглядів: 39
Розкішні новорічні прикраси Inge Glas для створення казкової атмосфери
Створюючи святковий інтер’єр, важливо приділити увагу всім деталям, адже кожна має значення в новорічній атмосфері.
переглядів: 327