Ми у Facebook
25.09.2023, 18:12

Чоловік, що пас худобу, втопився на Рівненщині

У суботу, 23 вересня 2023 року, житель села Висоцьк на Рівненщині звернувся до місцевого поліцейського і повідомив, що його 41-річний брат зник безвісти. Відсутність цього чоловіка відзначили вперше після того, як він випасав худобу 20 вересня.
Початково сусіди намагалися знайти його самостійно, але, не отримавши результатів, звернулися за допомогою до поліції Рівненщини.

Поліцейські та місцеві мешканці провели пошукові операції, оглянули прилеглу територію, опитали свідків. Виявилося, що його бачили останній раз, коли він переходив річку та, на жаль, в стані сп'яніння поблизу місцевого магазину. Недалеко від річки були знайдені особисті речі зниклого, такі як рюкзак та плащ.

Уранці наступної неділі радіус пошуків обмежили річкою Горинь. Приблизно за п'ять кілометрів від села, разом з добровольчими групами тергромади, вони знайшли тіло 41-річного жителя Висоцька у воді.

Не було виявлено жодних ознак насильницької смерті, і тіло було направлено в морг для подальшого встановлення причини смерті.

На правах реклами