Ми у Facebook
07.10.2023, 20:53

Кращий час посадки озимого часнику: посадіть його в цей час і навесні ви отримаєте великі цибулини часнику

Вчасно посаджений восени часник ще встигне вкоренитися до зими. Тоді його вирощування не складе труднощів, і ви зможете насолоджуватися великими головками в наступному сезоні. 
Озимий часник потрібно садити в грунт в першій половині осені. Завдяки цьому він встигне вкоренитися до перших сильних морозів і низьких температур вдень. Забезпечте його хорошим ґрунтом і стежте за датою посадки, щоб наступного сезону ви могли насолоджуватися великими цибулинами часнику.

Коли садити озимий часник?
Кращий час для посадки озимого часнику - рубіж жовтня і листопада. Не зволікайте з цим моментом, щоб не піддати свої свіжі зуби заморожуванню. Незалежно від сорту часнику, ця дата буде оптимальною для того, щоб зубки правильно вкоренилися.

Грунт повинна бути ще відносно теплою і не надто вологою - найкращим субстратом для осіннього часнику є перегній, родючий грунт. У кислих і непроникних умовах він не утворює великих головок. Посадка часнику восени є популярною практикою серед городників, як і багатьох цибулинних овочів і квітів.

Як садити часник під зиму?
Посаджений восени часник викопують тільки в першій половині весни або пізніше, тому йому необхідно забезпечити відповідні грунтові умови . Після висадки гвоздики в грунт грядки бажано засипати компостом або гноєм. Це не тільки підживить грунт, але і захистить часник від низьких температур.

Вставте зубчики в шкаралупі вертикально в землю на глибину приблизно 6 см і на відстані приблизно 10 см одна від одної. Щоб часник не промерз, його потрібно ретельно засипати великим шаром землі . Завжди садіть зубчики п’ятою вниз. Зубки озимого часнику мають більше часу для розвитку, тому озимий часник дає більші головки і дозріває раніше, ніж ярий .

Чим приправити часник перед посадкою?
Догляд за озимим часником передбачає не тільки правильну підготовку землі і вибір оптимального терміну посадки, а й відповідні дії безпосередньо перед посадкою. Щоб утворилися великі головки і зубки добре перезимували в землі , їх варто замочити в розчині фунгіцидних препаратів.

Досить приблизно півгодини замочування, потім відразу висадіть зубчики в землю і засипте землею. Перед посадкою варто перекопати грунт і змішати її з компостом.

Чи потрібно поливати озимий часник після посадки?
Відразу після посадки часнику можна лише злегка присипати ґрунт зверху, наприклад, з пульверизатора. Осінь – пора сильних опадів , тому додатково поливати грядки не потрібно. Причому краще, якщо в період укорінення зубчиків грунт не буде занадто вологою.

Регулярний полив починайте тільки навесні, коли на вулиці підніметься температура і зникне ризик заморозків . Завдяки цьому будуть формуватися великі головки і ви будете насолоджуватися рясними врожаями.





На правах реклами

РДБК

Відпочинок у Карпатах


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ