Ми у Facebook
12.10.2023, 17:56

Міністерство внутрішніх справ вигадало спосіб боротьби з ресторанами, які працюють в комендантську годину

Фото ілюстративне

Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко в ефірі національного телемарафону розповів, що Міністерство внутрішніх справ пропонує ввести штрафи для закладів які працюють у період дії комендантської години.
На даний час народні депутати спільно із МВС працюють над створенням відповідного законопроекту, щоб у найкоротші терміни передати його на розгляд відповідними комітетами Верховної ради.

Клименко зазначив, що вкрай необхідно чітко вирішити момент того, які повноваження для накладення штрафів матиме поліція.

Новий законопроект допоможе внести зміни до адмінкодексу щодо відповідальності власників суб'єктів господарювання та ФОПів за роботу закладів (нічних закладів, ресторанів і так далі) у комендантську годину.

"Ми говоримо про контроль та обмеження їх роботи в ті часові режими, які були встановлені військовим командуванням чи військовим керівництвом. Ми пропонуємо встановити штрафи для власників цих закладів та ФОПів. Ми пропонуємо, щоб штрафи становили 34-170 тисяч гривень за перше порушення, і за повторні порушення протягом року - 340-680 тисяч гривень. Але це на розгляд законодавців і я думаю, що найближчим часом Рада це розгляне", - сказав Клименко.

На правах реклами

купити смартфон Apple iPhone 15 Pro max у Львові, Україна

Відпочинок у Карпатах

Нерухомість


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ