На Рівненщині у громадян росії та білорусі конфіскували більше 40 земельних ділянок
Зазначено, що з початку поточного року до судів області було подано 36 позовів, стосовно 79 земельних ділянок загальною площею 75 гектарів. На даний момент 18 таких позовних заяв від окружних прокуратур було задоволено щодо 32 земельних ділянок. У результаті цього було вилучено загалом 33,5 гектари українських земель сільськогосподарського призначення із власності громадян Росії та Білорусі.

В Білорусі Лукашенко наказав копати

Олександр Лукашенко доручив фахівцям дослідити наявність у країні покладів рідкісноземельних корисних копалин. Його заяву оприлюднило пропагандистське агентство Belta.
переглядів: 355
У Канаді каву "американо" перейменовують на "канадіано" на знак протесту

На тлі останніх заяв Дональда Трампа у Канаді набуває популярності тренд із перейменування кави "американо" на "канадіано".
переглядів: 367
Зимова єПідтримка": понад 14 мільйонів українців отримали 1000 гривень допомоги

В Україні завершився прийом заявок на отримання одноразової грошової допомоги в розмірі 1000 гривень за державною програмою "Зимова єПідтримка". Протягом трьох місяців, відколи програма була запущена, понад 14 мільйонів громадян скористалися цією можливістю.
переглядів: 548
Російські спецслужби планували підірвати великий залізничний вокзал на заході України

СБУ попередила теракт: затримано агента російських спецслужб.
переглядів: 546
Британія виділить Україні 1,6 мільярда фунтів стерлінгів на оборонні потреби

Прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер оголосив про виділення Україні 1,6 мільярда фунтів стерлінгів на військові потреби.
переглядів: 495