Ми у Facebook
19.11.2023, 12:30

У Запоріжжі в лікарні помер Герой-захисник з Рівного: у понеділок відбудеться прощання з Андрієм Сивоконем

11 листопада 2023 року у лікарні Запоріжжя перестало битися серце 49-річного солдата Андрія Сивоконя. У понеділок Рівне віддасть шану своєму Герою-захиснику та проведе його в останню путь.
Прощання із Героєм відбудеться завтра, 20 листопада, у Рівному на майдані Незалежності о 10.00. Поховають його на кладовищі "Нове".

Про це повідомив Віктор Шакирзян.


Андрій Сивоконь народився у Рівному 28 березня 1974 року. Навчався у місцевій 10 школі. Згодом здобув фах слюсаря-вентиляційника у 38 ПТУ. Проте, працювати за фахом не став. Натомість, знайшов себе спершу працюючи на заводі "Газотрон", за тим, у "Рівнеелектроавтотранс", а останнім часом - вантажником на КАТП-1728.

"Андрій не служив у армії, не мав жодного такого досвіду. Але 27 січня 2023 року ввечері вдома отримав повістку. А вже наступного дня ввечері вирушив у частину. Андрій розумів, що це його обов'язок, тож пішов захищати нас усіх," - розповідає мама Героя Людмила Миколаївна.

Андрій жив разом із мамою. Із рідних, окрім неї, мав лише сестру, племінника та племінницю.

"Він був хорошим сином, братом, добрий, не сварливий, не конфліктний. Дуже спокійний. Він нічого не розповідав про службу. Проте і пробув у війську не довго - на початку червня отримав поранення. Лікувався у Запоріжжі, за тим його перевели у Рівне, у наш госпіталь... Він чекав проходження ВЛК, щоб далі продовжувати реабілітацію. Але йому стало зле, потрапив у лікарню..." - продовжує Людмила Миколаївна.


На правах реклами