Ми у Facebook
19.11.2023, 13:00

І без шин, і без грошей: житель Рівненського району перерахував шахраям майже десять тисяч гривень, а товару не отримав

У поліції Рівненщини радять бути обережними при замовленні товарів через інтернет та користуватися послугою післяплати, щоб не стати жертвою шахраїв, так як це сталося із жителем Рівненського району
29-річний мешканець колишнього Корецького району знайшов у соціальній мережі нібито сторінку інтернет-магазину, який пропонував брендові шини, завезені з-за кордону та вирішив замовити собі.

Під час обміну повідомленнями він домовився про придбання комплекту "резини" і навіть отримав знижку. Проте умова була одна - повна передоплата.

Відповідно до вказаних реквізитів чоловік перерахував 9900 гривень і надіслав квитанцію. Тим не менше, відправник стверджував, що кошти не надійшли. Після звернення до банку вдалося підтвердити, що клієнт здійснив транзакцію на зазначену суму.

Проте після цього "продавець" припинив відповідати на повідомлення. Постраждалий звернувся до поліції.

За фактом шахрайства розпочато досудове розслідування.Поліцейські закликають громадян: під час онлайн-шопінгу використовуйте послуги післяплати і обирайте офіційні інтернет-платформи, щоб уникнути потрапляння на гачок аферистів.


На правах реклами