Ми у Facebook
01.12.2023, 17:36

Вихованці Рівненського будинку дитини отримали допомогу

Рівненський будинок дитини отримав благодійну допомогу для своїх вихованців.
Турбота та підтримка найвразливіших членів нашого суспільства визначають важливість роботи місцевої влади. Сьогодні Віктор Шакирзян, секретар Рівненської міської ради, особисто відвідав Рівненський спеціалізований будинок дитини, де перебувають діти-сироти, ті, кого позбавлено батьківського піклування, та немовлята раннього віку з особливими потребами. Саме у цьому закладі ці діти отримують необхідну підтримку та ніжність.

Від благодійного фонду Віктора Шакирзяна була надана гуманітарна допомога для вихованців установи. Це включало в себе продукти харчування, засоби гігієни, іграшки для дітей та інші життєво необхідні речі. Це вже не перший раз, коли благодійний фонд допомагає центру реабілітації для дітей з особливими потребами.

На одній з сесій Рівнеради було виділено кошти на придбання спеціального модуля для реабілітації, який розкриває нові можливості для фізичного та емоційного відновлення дітей.

"Разом із депутатами міста на одній з сесій ми вирішили виділити фінансування на придбання спеціального модуля для реабілітації, що відчиняє нові можливості для фізичного та емоційного відновлення дітей. Ми повинні допомагати, турбуватися про майбутнє покоління і робити все можливе, щоб їм було надано можливість жити повноцінно. Коли є бажання і можливості допомагати, ми повинні максимально підтримувати наше майбутнє," - підкреслив секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян.

На правах реклами

купити смартфон Apple iPhone 15 Pro max у Львові, Україна


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ