Ми у Facebook
31.12.2023, 13:43

На Рівненщині майже сім сотень правоохоронців слідкуватимуть за порядком у новорічну ніч

У новорічну ніч на Рівненщині правопорядок та дотримання комендантської години забезпечуватимуть не тільки поліцейські, а й нацгвардійці, військовослужбовці та представники ДСНС.
За даними пресслужби Поліції Рівненщини майже 700 правоохоронців у складі піших та автопатрулів нестимуть службу в ніч із 31 грудня на 1 січня, з яких понад 400 — працівники поліції.

До забезпечення публічної безпеки та порядку також залучатимуть нацгвардійці, військовослужбовці та представники ДСНС.

У поліції нагадують, що за порушеня комендантської години, яка діє з 00:00 по 05:00, буде застосовано покарання. Крім того, просять людей не ігнорувати сигнали тривоги та пам’ятати про заборону використання піротехнічних засобів.

Комендантську годину у новорічну ніч не скасовано: що чекає на порушників?

Пам’ятайте: якщо вам потрібна допомога — телефонуйте на спецлінію 102 або зверніться до будь-якого відділення поліції чи безпосередньо до поліцейських, які задіяні до охорони громадського порядку.





На правах реклами