Кількість загиблих у Києві через рашистський удар зросла до 29
Станом на сьогодні, на 22:30 виявили 29 загиблих.
Про це повідомляє Київська військова міська адміністрація.
"Найстрашніша трагедія для столиці з початку повномасштабного вторгнення", - зазначають у КМВА.
Нагадаємо, У ніч на 29 грудня російські окупанти атакували різні міста України «Кинджалами», балістикою, крилатими ракетами та С-300, дронами та ракетами Х-22, Х-32, Х-101/Х-505.
Скрамбл: простий та швидкий американський сніданок
Скрамбл – це ідеальний варіант для тих, хто цінує швидкість і смак.
переглядів: 138
Офіційно - президент: Дональд Трамп склав присягу
Дональд Трамп офіційно став 47-м президентом США. Сьогоднф, 20 січня 2025 року, у Ротонді Капітолію політик склад присягу.
переглядів: 245
МОЗ хоче наблизити календар щеплень до міжнародних стандартів: які зміни чекати?
Міністерство охорони здоров’я розробило проект оновлення Національного календаря щеплень, який передбачає ряд важливих змін. Зміни зумовленні прагнення країни рухатися в ногу з часом та міжнародними стандартами охорони здоров’я.
переглядів: 202
У 2025 році двічі відбудеться рідкісне космічне явище: відомі дати
У 2025 році астрономи та любителі астрономії матимуть можливість спостерігати унікальне космічне явище — парад планет.
переглядів: 391
Трагедія на Драгобраті: ковельчанка загинула після падіння з підйомника
18 січня на гірськолижному курорті Драгобрат сталася трагедія: загинула 28-річна туристка з Ковеля, Катерина Ігнатьєва.
переглядів: 644