Ми у Facebook
02.01.2024, 13:00

Володимир Зеленський розповів, що рік розпочали з посилення уркаїнського повітряного щита

"Початок року ознаменувався активними заходами з укріплення українського повітряного щита", - повідомив Володимир Зеленський.
Учора, 1 січня, президент України провів перше міжнародне спілкування з Премʼєр-міністром Канади Джастіном Трюдо, чим він детально поділився у своїх соцмережах.

Головною темою була безпека. Зеленський інформував Трюдо про російські атаки на українські міста та села, зокрема, про постійний ракетний терор і удари "шахедів".

Також обговорили питання розробки безпекових гарантій і домовилися, що обидві сторони активізують двосторонній діалог для досягнення відповідної угоди.

Під час розмови було висловлено плани щодо підготовки четвертої зустрічі радників, присвяченої реалізації Формули миру. Ця зустріч запланована на середину січня в Давосі.

"Я висловлюю вдячність Джастіну за його готовність сприяти посиленню захисту українського неба, зокрема постачанням додаткових систем та ракет до них. Також вдячний за запевнення, що допомога від Канади для України залишиться на високому рівні як у військовій сфері, так і в фінансовому плані у наступному році. Ми цінуємо співпрацю з Канадою та висловлюємо вдячність за кожен прояв підтримки нашої держави та нашої незалежності", - підсумував Володимир Олександрович.

На правах реклами