Як виростити персики: корисні поради
• біля цегляної стіни, щоб вона вдень накопичувала тепло, а вночі віддавала його дереву;
• окремо від інших дерев, щоб ґрунт нагрівався краще.
Також можна застелити пристовбурне коло чорною плівкою або руберойдом, щоб вона покращувала нагрівання ґрунту.
Обрізаємо саджанці відразу після посадки, залишаючи лише 20 см над щепленням. Таким чином збережуться плодові бруньки. А у разі підмерзання, крона швидше відновиться.
На другий рік прибираємо більшість гілок, що ростуть з основи, залишаючи тільки 2-3 найсильніші гілки. На четвертий – усі пагони обрізають до кореневої шийки, щоб уникнути камедетечення.
Після того, як за літо сформується кущ із нової порослі, залишаємо 5-8 гілок. Більшість їх буде плодоносити, а кілька однолітків підуть на заміщення. Таку процедуру потрібно повторювати щороку.
Проводимо правильні підживлення.
1. Перед цвітінням, використовуючи 3% розчин бордоської рідини.
2. Після цвітіння. Для цього використовуємо наступний розчин: кальцинована сода (60 г), мідний купорос (20 г), борна кислота (10 г), марганець (1 г) та йод (10 крапель) на 10 л води.
3. У момент дозрівання плодів, використовуючи той же розчин з додаванням настою різних трав (пижми, чистотілу, ромашки, деревію та кропиви).
4. У липні підгодовуємо рослину комплексним добривом.
5. Восени вносимо під кожен кущ курячий (0,5 відра) або коров'ячий (1 відро) гній.
Поливаємо персики 5-6 разів за літо. Вода має промочити грунт на глибині 40-50 см.
Вибираємо правильні сорти.
Для середньої смуги найбільше підійдуть сорти: Кремлівський, Соковитий, Харроу Даймонд, Редхейвен, Білий лебідь, Рубіновий принц, Володимир.
У Квасилові відкриють меморіальну дошку Герою Сергію Гамулі
Завтра, 2 лютого, о 8:50 на фасаді Квасилівського ліцею відбудеться зворушлива церемонія відкриття меморіальної дошки на честь загиблого Героя Сергія Гамули.
переглядів: 195
Гощанська громада презентувала елементи нематеріальної культури
У Рівненській області триває активна робота зі збереження нематеріальної культурної спадщини. Перша в цьому році зустріч у лабораторії "Жива спадщина" стала свідченням того, що наші традиції не зникають, а навпаки, набувають нового життя.
переглядів: 182
"Верес" оприлюднив календар матчів на найближчий час
Футбольний клуб "Верес" розпочинає новий етап у сезоні Української Прем'єр-ліги.
переглядів: 183
Смачні сирні пончики: готуємо сніданок з п'яти простих інгредієнтів
Пісочне тісто в основному готується з трьох інгредієнтів: борошна, масла і цукру. Але якщо в нього додати сир - результат вас приємно здивує.
переглядів: 141
Гороскоп на четвер. Слова матимуть велику силу
6 лютого 2025 року - день, коли енергія Місяця в Близнюках пробуджує в нас цікавість, легкість і бажання поговорити. Вранці, коли Місяць гармонійно з'єднується з Нептуном, інтуїція стає надзвичайно гострою, і сни можуть принести дивовижні підказки.
переглядів: 586