Ми у Facebook
20.02.2024, 07:30

Що таке спанбонд і для чого він потрібен? Сфери застосування

Спанбонд являє собою екологічно чистий нетканий матеріал. Спанбонд можна придбати як більш доступну альтернативу більш дорогим матеріалам, що застосовуються у виробництві меблів, пошитті одягу і в інших галузях. Його переваги полягають у низькій щільності, високій міцності та стійкості до агресивних середовищ, таких як кислоти і луги. Крім того, відповідаючи на запитання, що таке спанбонд, слід виділити хорошу повітропроникність матеріалу, термостійкість і зносостійкість.
Купити спанбонд https://sinta-d.com/catalog-2/flizelin/ високої якості та інші матеріали можна в компанії Sinta-D. Досвідчені менеджери із задоволенням проконсультують вас і допоможуть з вибором відповідного продукту.

Спанбонд — це універсальне неткане полотно


Спанбонд — це нетканий матеріал з поліефірних ниток, який виробляється за технологією фільєрного способу. Виготовлений з поліпропілену, спанбонд поєднує в собі легкість, міцність і довговічність. Незважаючи на свою неймовірну міцність, він при цьому залишається дихаючим, пропускає повітря і воду.

Де використовується спанбонд? Універсальне неткане полотно знайшло своє застосування в різних галузях:

• у сільському господарстві та садівництві воно використовується для створення укриттів і захисних матеріалів, що допомагають рослинам вижити в несприятливих умовах;
• у медицині спанбонд застосовується для виготовлення медичних компресів, пов'язок та інших медичних виробів завдяки своїй гігроскопічності та гіпоалергенним властивостям;
• у меблевій промисловості спанбонд використовують як пружну основу для наповнювачів, забезпечуючи міцність і комфорт меблевим виробам.

Особливості матеріалу


Ламінований спанбонд характеризується:

• збільшеною міцністю;
• поліпшеною водовідштовхувальною здатністю;
• додатковим шаром захисту від ультрафіолетового випромінювання;
• високими характеристиками термоізоляції;
• вищим ступенем гігієнічності та стійкістю до забруднень;
• розширеними можливостями дизайну та кольоровою гамою.

Навіщо спанбонд використовують на виробництві меблів?


Спанбонд у меблевій промисловості використовують як надійну основу для наповнювачів, зберігаючи форму виробів завдяки своїй пружності та міцності. Основні напрямки для чого потрібен спанбонд при виготовленні меблів:

• для обшивки нижніх і задніх стінок м'яких меблів, для захисту каркаса від пилу і бруду;
• для ізоляції пружинних блоків у матрацах, для запобігання їхній деформації та скрипу;
• для внутрішньої обшивки подушок, для об'єму і м'якості;
при створенні декоративних елементів, таких як рюші, банти, аплікації тощо.

Екологічність і практичність — спанбонд для одягу і сумок


Завдяки своїм універсальним властивостям, спанбонд стає дедалі популярнішим матеріалом для виробництва сумок і одягу через свою екологічність і практичність. Він виготовляється із синтетичних волокон, таких як поліпропілен або поліестер, що робить його стійким до впливу зовнішніх факторів і забезпечує довговічність виробів.

Спанбонд, властивості якого дають змогу використовувати матеріал при створенні сумок і клатчів, гаманців і портмоне, рукавичок і капелюхів, а також спортивних сумок і валіз, є універсальним і надійним вибором для виготовлення різних видів аксесуарів та одягу.

Для виготовлення одягу та сумок спанбонд — це матеріал, який робить деталі виробів більш жорсткими, забезпечуючи збереження форми та запобігання розтягуванню. Його використовують для обшивки внутрішніх поверхонь, посилення корсажів, зміцнення швів і як підкладковий матеріал.

Що за матеріал спанбонд, який використовується для створення пружної основи в меблях, забезпечення міцності одягу, садівництві та інших галузях? Спанбонд — легкий, міцний і універсальний матеріал, що володіє ізоляційними властивостями, пружністю і економічною вигодою, що робить його ідеальним вибором для використання як у меблевій промисловості, так і у виробництві медичного одягу, масок та іншого.

Розглянувши всі вищезгадані переваги, придбання спанбонду в компанії Sinta-D стає чудовим вибором для тих, хто шукає унікальний, надійний і якісний матеріал.

На правах реклами

На правах реклами