06.03.2024, 12:06

Шахіст здобув першу в історії Рівненщини медаль на зимових Дефлімпійських іграх

Володимир Заболотний

З 2 по 12 березня 2024 року в місті Ерзурум (Туреччина) проходять XX зимові Дефлімпійські ігри. У складі Національної Дефлімпійської збірної команди України з шахів змагається спортсмен з Рівненщини, Майстер спорту України Володимир Заболотний.
3 березня в індивідуальних змаганнях серед чоловіків з бліцу Володимир посів 34 місце серед 61 учасника. А 4-5 березня у змаганнях з швидкої гри серед змішаних команд (три жінки та три чоловіка) у складі збірної команди України-2 Володимир Заболотний зайняв 3 місце. Переможцями цих змагань стала збірна команда Польщі, друге місце виборола збірна команда України-1.

Це перша в історії Рівненщини медаль на зимових Дефлімпійських іграх.

Дефлімпійські ігри – це спортивні змагання найвищого рівня для людей з порушеннями слуху.

За повідомленням з РРЦ "Інваспорт".

Нагадаємо, фехтувальник з Рівненщини виборов нагороду на чемпіонаті України. Рівнянин здобув медаль на чемпіонаті України.