Здолбунівчанина засудили на 12 років в'язниці за вбивство знайомої
У травні 2020 року виник конфлікт під час застілля в одній із рівненських багатоповерхівок по вулиці Волинської дивізії. Рівнянка, 38 років, отримала смертельні поранення ножем від знайомого.
Зловмисник спробував уникнути відповідальності, повідомивши своїм рідним, що "знайшов" жінку з перерізаним горлом. Проте слідство зібрало достатньо доказів, підтверджуючи його причетність до злочину.
Суд призначив йому 12 років позбавлення волі, хоча він відмовився визнати свою вину.
Рішення суду законної сили ще не набрало, сторони можуть оскаржити його до апеляційного суду. Обвинувачений наразі перебуває під вартою.
Читайте також: Шахраї видурили у чоловіка майже 30 тисяч гривень

Суд виніс вирок здолбунівчанину, який у стані сп’яніння скоїв смертельну ДТП

Смертельна автопригода за участі 48-річного жителя Здолбунова трапилася, коли той керував легковиком у стані алкогольного сп’яніння. У його крові виявили 6,6% етанолу.
переглядів: 67
На Рівненщині ліквідовано стихійне сміттєзвалище біля села Жобрин

У Клеванській громаді Рівненського району на вимогу Державної екологічної інспекції Поліського округу ліквідовано стихійне звалище твердих побутових відходів, виявлене поблизу села Жобрин.
переглядів: 77
У міській стоматполіклініці Рівного запрацював онлайн-запис до лікаря

Відтепер пацієнти КНП «Міська стоматологічна поліклініка» РМР можуть зручно записатися на прийом до фахівців онлайн.
переглядів: 123
Рівненські рукоборці вибороли "золото" на чемпіонаті України з пара-армрестлінгу

У Закарпатській області відбувся чемпіонат України з пара-армрестлінгу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.
переглядів: 102
У Рівненському районі жінка отруїлася чадним газом

8 квітня у місті Здолбунів сталася надзвичайна подія — від отруєння чадним газом постраждала місцева мешканка 1985 року народження.
переглядів: 128