19.03.2024, 21:00
Не помітив дитину і не зупинився: водій маршрутки мав бесіду з мером Здолбунова
На Рівненщині водій маршрутки не зупинився на зупинці, хоч там стояв хлопчик.
Як інформує мер Здолбунова Владислав Сухляк, інцидент стався днями у селі Копитків. Дитина їхала у школу. Проте маршрутка, на яку вона чекала не зупинились. Як пояснив сам водій, він не помітив хлопчика.
Після цього прикрого випадку водія маршрутки викликали до міськради на бесіду. В результаті чоловік попросив вибачення у матері хлопчика та пообіцяв надалі бути уважнішим.
Читайте також: В Україні скасували заборону на проведення позапланових перевірок шкіл
Після цього прикрого випадку водія маршрутки викликали до міськради на бесіду. В результаті чоловік попросив вибачення у матері хлопчика та пообіцяв надалі бути уважнішим.
Читайте також: В Україні скасували заборону на проведення позапланових перевірок шкіл

Категорія: Новини > Новини Рівного
Автор: Ольга Науменко Переглядів: 839Інші статті рубрики:
Прогноз погоди у Рівному на 15 травня: які сюрпризи підготував весняний день

Прогноз погоди у Рівному на 15 травня вже з'явився на просторах Інтернету, тож містяни можуть дізнатися, що на них чекає.
переглядів: 37
У Рівненській області можна отримати подарунок за здачу крові

У Рівненському обласному центрі служби крові розпочалася щорічна акція, приурочена до Всесвітнього дня донора, який традиційно відзначається 14 червня.
переглядів: 94
На Рівненщині 16 травня частково перекриють рух: про який населений пункт йдеться

У селищі Рафалівка 16 травня рятувальники проведуть пожежно-тактичні навчання. Про це повідомили в місцевій селищній раді.
переглядів: 132
На Рівненщині зростає кількість укриттів у школах: ще сім об’єктів зведуть цього року

У Рівненській області продовжують працювати над створенням безпечних умов для навчання дітей під час воєнного стану.
переглядів: 101
Трагедія на Рівненщині: людина загинула у пожежі через необережність під час куріння

У Рівненській області сталася жахлива трагедія: унаслідок пожежі загинула людина.
переглядів: 153