Захисник з Рівненщини загинув у ДТП
Зазначимо, що трагедія сталася на автошляху "Городище-Рівне-Старокостянтинів", у селі Нова Любомирка.
Стало відомо, що 69-річний мешканець Білої Криниці, керуючи автомобілем "Skoda Octavia", скоїв наїзд на 50-річного пішохода, який перетинав проїзну частину в невстановленому місці.
Від отриманих травм пішохід помер на місці. Поліція розпочала досудове розслідування. Встановлено, що водій не перебував у стані алкогольного сп'яніння. Транспортний засіб з механічними ушкодженнями було вилучено.
22 березня в межах Березнівської громади оголосили день жалоби. Похорон Руслана Рибачка, військового, відбудеться у цей самий день у селі Друхів.

" Рівненщина, дорожньо-транспортна пригода, загинув військовий
До Рівного прибуде траурний кортеж місії "На щиті"

Сьогодні, 18 червня, до нашої громади прибуває екіпаж Всеукраїнської меморіальної місії «На щиті», що супроводжує загиблих українських воїнів.
переглядів: 23
Смертельна ДТП на Рівненщині: загинув пасажир, водій під слідством

Рівненський міський суд відправив під варту водія, якого підозрюють у порушенні ПДР в стані алкогольного сп’яніння, що спричинило смерть потерпілого.
переглядів: 73
Рівне: на деяких вулицях міста відключили газ

Сьогодні у Рівному фахівці Рівненської філії “Газмережі” проведуть технічне обслуговування багатоквартирних будинків.
переглядів: 117
10 мільйонів на потреби військових: Рівненщина перерахувала кошти для «Хортиці» й «Таврії»

Рівненська область бере активну участь у створенні «стратегічного резерву» на підтримку угруповань військ ОСУВ «Хортиця» та ОСУВ «Таврія».
переглядів: 84
Шпанівська громада проводить навчання для цивільних: підготовка до національного спротиву

На території біля адмінприміщення Шпанівської сільської ради відбудеться серія тренінгів, під час яких усі охочі отримають базові навички військової, домедичної, інженерної та тактичної підготовки, зокрема – опанують принципи роботи з БПЛА.
переглядів: 113