Школи на Рівненщині можуть знову бути перевірені позапланово
Ці перевірки будуть здійснюватися у випадку загрози прав, законних інтересів, життя та здоров'я учнів, студентів та педагогів.
Варто зазначити, що з початком повномасштабного вторгнення такі заходи нагляду були заборонені. Загалом з кінця 2020 року на Рівненщині регіональною службою було проведено 14 аудитів.
Перевірки можуть бути проведені у таких випадках:
звернення фізичної особи про порушення, яке може завдати шкоди її (їхнім) правам і законним інтересам, із доданими документами чи їх копіями;
необхідність перевірки виконання розпорядження, виданого за результатами проведення Службою або її територіальним органом попереднього заходу державного нагляду (контролю);
звернення освітнього омбудсмена.

У Львові - температурний антирекорд

У неділю, 11 травня, у Львові було зафіксовано температурний рекорд. Про це повідомили у Львівському регіональному центрі з гідрометеорології.
переглядів: 530
$30 000 за немовля: на Сумщині мати намагалася продати дитину

На Сумщині поліція затримала матір, яка намагалася продати свою новонароджену дитину за $30 000
переглядів: 538
На тлі попередження США про атаку на Київ росія закрила повітряного простору над "Капустіним Яром"

Посольство Сполучених Штатів Америки в Києві випустило термінове попередження для своїх громадян, які перебувають в Україні, щодо високої ймовірності значної повітряної атаки на столицю та Київську область протягом найближчих кількох днів.
переглядів: 453
СБУ вперше в історії України викрила агентурну мережу воєнної розвідки Угорщини, яка шпигувала проти нашої держави

Служба безпеки вперше в історії України викрила агентурну мережу воєнної розвідки Угорщини, яка здійснювала шпигунську діяльність на шкоду нашій державі.
переглядів: 580
Новим Папою Римським став кардинал зі США

Новим Папою Римським після Франциска став Роберт Френсіс Прево.
переглядів: 697