На Рівненщині затримали збувача наркотиків: що відомо про ситуацію
Поширена інформація свідчить, що це була перша угода даної особи, яка за 1600 гривень продала амфетамін та "Альфа-PVP", що було підтверджено під час проведення дослідження. За порушення статті 208 Кримінального процесуального кодексу України, правоохоронці затримали 20-річного мешканця Рівного та зберегли його у тимчасовому триманні.
Згідно з процесуальним керівництвом Рівненської окружної прокуратури, слідчий вже повідомив підозрюваному про його злочин у збуті наркотичних речовин. Суд вирішив застосувати до нього запобіжний захід у формі цілодобового домашнього арешту.
Наразі триває досудове розслідування даної справи.
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
Український дрон змусив здатися дев'ятьох російських військових
![](/images/articles/2/small/1739526619.jpg)
Українські військові на передовій протягом кількох днів знищували позиції російських окупантів, що призвело до їхнього морально-психологічного виснаження.
переглядів: 238
Рятувальники розшукують дітей, які на річці Інгулець провалилися під кригу
![](/images/articles/2/small/1739477362.jpg)
На території Великоолександрівської громади четверо дітей із однієї родини – двоє хлопчиків (13 та 9 років) і двоє дівчаток (14 та 12 років) – гуляли по льоду річки Інгулець. Крига не витримала і діти попадали у воду.
переглядів: 426
У центрі Луцька жінка виправдовувала агресію росіян
![](/images/articles/2/small/1739464373.jpg)
Слідчі волинського СБУ повідомили про підозру жінці, яка 11 лютого, в центрі Луцька агресивно виправдовувала, визнавала правомірною збройну агресію рф проти України.
переглядів: 427
У Хмельницькому ТЦК чоловік наклав на себе руки
![](/images/articles/1567/small/1411377643.jpg)
Cьогодні, 13 лютого, під час перевірки військово-облікових документів, чоловіка доставили до ТЦК та СП у Хмельницького для оновлення облікових даних і проходження військово-лікарської комісії з метою визначення ступеня придатності до військової служби.
переглядів: 422
Обіцяють, що з нового навчального року піднімуть доплату вчителям вдвічі
![](/images/articles/2/small/1699035352.jpg)
Про це в телеефірі повідомив заступник міністра освіти і науки Андрій Сташків, передає Укрінформ. За його словами, з 1 вересня 2025 року ця виплата зросте удвічі й становитиме 2600 гривень.
переглядів: 364