Ми у Facebook
29.03.2024, 22:17

У Рівному ветерани, люди з інвалідністю та школярі грали у бадмінтон

фото з facebook.com/RivneODA

Спортивна ініціатива «Цінність досвіду ветеранів» відбулась у 12-й школі міста. Вона відбулася у рамках національної програми з питань ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої першою леді Оленою Зеленською.
Перший заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації Сергій Подолін та координаторка з питань ментального здоров'я Олена Гандзюк відвідали захід.

фото з facebook.com/RivneODA
фото з facebook.com/RivneODA


"Більше 50% українців мають проблеми із психічним здоровʼям. Насамперед, військові, їхні родини, а також діти. Тому організовуємо такі заходи, які дають компроміс стресу. Фізична активність – це важливий елемент формування стійкості та відновлення людини, яка має травматичний досвід війни», - наголосив Сергій Подолін.

	фото з facebook.com/RivneODA
фото з facebook.com/RivneODA


Подібні спортивні заходи відбуваються у багатьох містах України.

«Сьогодні на прикладі гри в бадмінтон ми можемо бачити як можна покращити своє психічне здоров’я. Адже долучились і ветерани, які надихають своїм прикладом, і діти, і дорослі. Дякую за активну підтримку проєкту обласну федерацію бадмінтону», - зазначає Олена Гандзюк.


Ветеран Сергій Пандрак поділився, що для людей із серйозними травмами спорт відіграє ключову роль у реабілітації, особливо плавання, бадмінтон та сидячий волейбол.

За повідомленням з Рівненської ОВА.

Безкоштовні реабілітаційні послуги для ветеранів

На правах реклами