01.04.2024, 15:20
Директору підприємства загрожує до 12 років тюрми за завищення цін на тендері
Підприємець вказав у тендері завищені ціни на обладнання та комплектуючі, що підвищило загальну суму робіт майже на 1 мільйон гривень.
Про це інформують у Рівненській обласній прокуратурі.
Дубенська окружна прокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно керівника підрядної організації за звинуваченням у внесенні неправдивих відомостей до офіційних документів та привласненні чужого майна через зловживання службовим становищем у великих розмірах.
Слідство встановило, що у жовтні 2020 року після проведення тендеру Управління освіти Дубенської міської ради уклало договір на будівництво котельні з директором приватного підприємства. Сума договору становила понад 16 млн грн. Проте у документах підрядник вказав завищені ціни на обладнання та комплектуючі, що призвело до збитків у розмірі майже 1 млн грн за висновком експертизи.
До розслідування цієї справи долучалися слідчі Дубенського РВП ГУНП в Рівненській області за оперативного супроводу УСР в області ДСР НПУ.
За скоєне обвинуваченому загрожує до 12 років позбавлення волі, позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, а також конфіскація майна.
Важливо зауважити, що відповідно до ч. 1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Читайте також:Вогонь наробив біди: На Рівненщині палало понад 8 гектарів землі
Дубенська окружна прокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно керівника підрядної організації за звинуваченням у внесенні неправдивих відомостей до офіційних документів та привласненні чужого майна через зловживання службовим становищем у великих розмірах.
Слідство встановило, що у жовтні 2020 року після проведення тендеру Управління освіти Дубенської міської ради уклало договір на будівництво котельні з директором приватного підприємства. Сума договору становила понад 16 млн грн. Проте у документах підрядник вказав завищені ціни на обладнання та комплектуючі, що призвело до збитків у розмірі майже 1 млн грн за висновком експертизи.
До розслідування цієї справи долучалися слідчі Дубенського РВП ГУНП в Рівненській області за оперативного супроводу УСР в області ДСР НПУ.
За скоєне обвинуваченому загрожує до 12 років позбавлення волі, позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, а також конфіскація майна.
Важливо зауважити, що відповідно до ч. 1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Читайте також:Вогонь наробив біди: На Рівненщині палало понад 8 гектарів землі
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
Категорія: Новини > Новини Рівного
Автор: Наталія ГолодюкПереглядів: 782Інші статті рубрики:
"Продавець-вигадник": на Рівненщині чоловік продавав неіснуючі товари
![](/images/articles/2/small/1702497485.jpeg)
Житель Вараського району постане перед судом за шахрайство з передоплатою за неіснуючі товари.
переглядів: 155
На Рівненщині загасили господарчу будівлю
![](/images/articles/2/small/1713600800.jpg)
У Дубенському районі ліквідовано пожежу в приватному господарстві. Вчора, 26 липня, о 17:21, до служби порятунку надійшло повідомлення про загоряння в селі Привільне на вулиці Молодіжній у Дубенському районі.
переглядів: 138
Рівненщина простилася із двома Героями
![](/images/articles/2/small/1715695831.jpg)
На Сарненщині провели в останню дорогу загиблого Михайла Куліша, у Вараші – Леоніда Ковальова.
переглядів: 171
Світло зі сміття: Біогазова станція на полігоні Рівного виробляє електрику
![](/images/articles/2/small/1721996875.jpg)
На сміттєзвалювальному полігоні Рівного протягом багатьох років успішно працює біогазова станція, яка виробляє електроенергію. Свою роботу вона почала ще у 2017 році.
переглядів: 278