Ми у Facebook
01.04.2024, 20:04

Сильний вітер на Рівненщині: рятувальники закликають громадян не палити суху траву

У зв'язку з очікуваними сильними поривами вітру на території Рівненщини протягом наступної доби, рятувальники закликають мешканців утриматися від спалювання сухої трави.
Про це інформують у ДСНС у Рівненській області.

Згідно з прогнозами Рівненського обласного центру з гідрометеорології, вранці та вдень 2 квітня на Рівненщині очікуються пориви вітру 15-20 м/с. Через велику швидкість вітру, неконтрольоване горіння сухої трави на відкритій місцевості може стати надзвичайно небезпечним.

Протягом минулих вихідних, з 30 по 31 березня, рятувальники Рівненщини ліквідували 20 пожеж в екосистемах на загальній площі 8,25 гектара.

У зв'язку з цим, рятувальники закликають мешканців бути максимально обережними, дотримуватися правил пожежної безпеки та утримуватися від спалювання сухої трави.

Випалювання сухостою на власних ділянках є надзвичайно небезпечним, оскільки сильний вітер може швидко розносити полум'я на велику територію, загрожуючи життю та майну.

У разі виникнення надзвичайних ситуацій, пов'язаних з негодою, прохання телефонувати на цілодобові номери Служби порятунку області "101" або "112".

На правах реклами