Курси англійської мови для дітей
Чому дітям потрібно вчити англійську мову
Знання іноземної мови — це ключ до багатьох можливостей. Велика кількість навчальної літератури доступна англійською мовою. Знаючи її, можна вступити до університету за кордоном, вільно спілкуватися з новими друзями, а пізніше знайти престижну роботу в іншій країні. Що раніше почати вивчати англійську, то краще, адже в дитинстві легше запам’ятовуються і нові слова, і основи граматики.
Ось кілька причин, чому дитині потрібно вчити англійську:
- тренування пам’яті — запам’ятовування нових слів і правил є чудовим тренажером для пам’яті;
- можливість розуміти улюблених виконавців — нарешті вдасться зрозуміти, про що співає улюблена попгрупа;
- отримання бази для навчання та працевлаштування — знання англійської мови розширює перед дитиною вибір вищих навчальних закладів і місць для подальшої роботи.
Англійська мова для дітей — це ще й можливість знаходити нових друзів поза школою чи дитячим садком. Якщо записати дитину на заняття офлайн, то вона зможе розширити своє коло спілкування та знайти ровесників зі схожими інтересами.
Як вибрати курси англійської для дітей
Під час вибору курсів для дитини потрібно звернути увагу на багато факторів. Важливу роль відіграє формат навчання, який повинен відповідати віку учня. Якщо мова йде про дітей від 6 до 9 років, то для них передбачається ігрова форма навчання. Школярів 10–12 років більше націлюють на спілкування, для підлітків організовують структуровані заняття для кращого й легшого запам’ятовування великого обсягу навчального матеріалу.
Ще один важливий фактор — кількість дітей у групі. На курсах https://speak-up.com.ua групи складаються з 2
–6 дітей, що дає змогу навчатися максимально продуктивно. Заняття для менших триває 45 хвилин, для старших — 60 хвилин.
Батькам слід враховувати і досвід викладачів. У Speak Up працюють кваліфіковані викладачі англійської мови, які вміють знайти підхід до кожної дитини. До того ж учителі знають, як цікаво подати матеріал незалежно від форми навчання — онлайн або офлайн.
Щоб надати дитині більше можливостей у майбутньому, варто потурбуватися про це вже зараз, тому краще не зволікати та забронювати місце для дитини у групі школи Speak Up.
На правах реклами
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
Мобілізація: перелік захворювань у дитини, які дають право батькам на відстрочку
![](/images/articles/2/small/1720433799.jpg)
Відповідно до законодавства України, чоловіки та жінки, які виховують дітей з певними тяжкими захворюваннями, мають право на відстрочку від мобілізації на час дії воєнного стану.
переглядів: 776
Як виключатимуть світло 27 липня
![](/images/articles/2/small/1720712013.jpg)
Оприлюднили графік погодинних відключень для Рівного на завтра. Дізнайтеся про години для вашої черги.
переглядів: 303
Без черг і бюрократії: як замовити дублікати свідоцтв онлайн на порталі Дія
![](/images/articles/2/small/1721998509.jpg)
Ви шукаєте свідоцтво про народження дитини і розумієте, що його втрачено? Забудьте про черги та бюрократію, замовляйте дублікат на порталі Дія всього за кілька кліків.
переглядів: 255
Онлайн страхування: безпека та зручність у цифрову еру
У сучасному світі технологій, де все більше аспектів нашого життя переносяться в онлайн простір, страхування не стало виключенням. Онлайн страхування набирає популярності серед користувачів завдяки своїм численним перевагам. Цей інноваційний підхід до страхування забезпечує зручність, швидкість та безпеку для клієнтів. У цій статті ми розглянемо основні переваги онлайн страхування, його особливості та як обрати надійну страхову компанію в інтернеті.
переглядів: 269