Ми у Facebook
16.04.2024, 15:30

"Без підтримки США у нас не буде шансів на перемогу" - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський дав інтерв'ю PBS.
Головні тези із розмови:

- Ізраїль не є країною НАТО. Союзники НАТО захищали Ізраїль. Вони показали іранським силам, що Ізраїль не самотній. І це урок. Це відповідь будь-кому, хто каже, що потрібно дуже обережно допомагати Україні, щоб не втягувати країни Альянсу у війну.

- Скажу відверто, без підтримки США у нас не буде шансів на перемогу. Потрібно бути набагато сильнішим за свого ворога. Сьогодні співвідношення артилерії 1:10, літаків 1:30. Чи зможемо ми так втриматися? Ні.

- Ми розуміємо, що путін не готовий ні до яких переговорів. Він не хоче. Він не зацікавлений. Йому потрібна перемога. І для нього перемога – це знищити Україну.

- Про пропозицію кредиту від США. Минулого року ми хотіли іншим способом отримати ці гроші, але на сьогодні це неважливо. Нам потрібно вижити, і нам потрібно захистити свій народ, тому ваше рішення, м’яч на вашому полі. Просто прийміть рішення.

- Іран передає росії 300 – 350 шахедів щомісяця.

- Ми маємо план знищення ворога. Союзники мають список того, що нам необхідно технічно. Залишилося лише дати це.

- рф б'є по нам літакам за 300 км. У нас зараз немає зброї, щоб їх збивати.

- Якщо Конгрес США розділить допомогу на ізраїльську та українську (про що вже заявив Джонсон), то це чиста політика. Це означає, що їм все одно, скільки людей гине в Україні, їм важливо, які у них рейтинги.

- Сьогодні росія хоче нас знищити. Жодних мирних переговорів їм не треба.

На правах реклами