Ми у Facebook
17.04.2024, 18:40

Представники Рівного під час зустрічі з уповноваженою Президента обговорили Національну стратегію безбар'єрності

Сьогодні представники Рівного зосередили свою увагу на обговоренні Національної стратегії безбар'єрності під час зустрічі з уповноваженою Президента.
Залучені сторони вважають, що доступність працевлаштування, освіти, транспорту та інших громадських послуг є важливою для забезпечення життєвого комфорту для всіх мешканців, включаючи осіб з інвалідністю, літніх людей, родини з маленькими дітьми та внутрішньо переміщених осіб.

Представники Ради безбар'єрності Рівного долучилися до семінару, присвяченого питанням реалізації політики безбар'єрності на місцевому рівні. Мета заходу - визначення ключових пріоритетів, інструментів та шляхів впровадження політики безбар'єрності в громадах.

Семінар був проведений за участю Радниці-уповноваженої Президента України з питань безбар'єрності Тетяни Ломакіної. Особлива увага була приділена питанням надання послуг на місцевому рівні, ефективній комунікації з мешканцями та уникненню дискримінаційної термінології.

Під час тренінгу також обговорювалися системні проблеми та механізми їх вирішення, а також важливість комунікації з мешканцями для забезпечення доступності громади для всіх.

Впровадження політики безбар'єрності в громадах є кроком до створення справедливого та інклюзивного суспільства, де всі люди мають рівний доступ до всіх аспектів життя. Рада безбар'єрності територіальної громади об'єднує лідерів місцевого самоврядування, представників депутатського корпусу, експертів та громадського суспільства з метою моніторингу виконання стратегічних документів та пошуку рішень щодо покращення доступності для всіх.

Пілотування формату Рад безбар'єрності відбувається в межах ініціативи "Безбар'єрність - спільними зусиллями" за підтримки Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України та проєкту "Супровід урядових реформ в Україні" (SURGe) за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

На правах реклами

купити смартфон Apple iPhone 15 Pro max у Львові, Україна


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ