Ми у Facebook
21.04.2024, 18:00

У Рівному з'явиться школа прямо в лікарні

В обласній дитячій лікарні у Рівному займаються облаштуванням приміщення для навчання. Там зможуть здобувати знання та розвиватися маленькі пацієнти, які тривалий час змушені лікуватися.
Як інформують у Рівненській ОВА, наразі відбуваються ремонтні роботи в навчальному просторі та формують колектив вчителів і вихователей.

Зовсім скоро там розпочнуться перші заняття, до офіційного відкриття вчителі працюватимуть у палатах - все аби діти не пропускали навчання, отримували позитивні емоції та розвивалися.

«Школа Супергероїв забезпечить право на освіту та відволіче дітей від виснажливих процедур. Рівненський осередок буде створено за підтримки Олени Зеленської. Попри війну Школа Супергероїв розвивається і на мапі України з’являються нові локації, зокрема, і у Рівному», - сказав перший заступник голови ОДА Сергій Подолін.

Нагадаємо, що цей проєкт створений ще в 2016 році, а вже у 2021 році набула статусу державної установи і працює під патронатом першої леді Олени Зеленської. Наразі в Україні створено 15 освітніх осередків.


На правах реклами

купити смартфон Apple iPhone 15 Pro max у Львові, Україна


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ