23.04.2024, 08:02
Вогонь пошкодив 300 квадратних метрів будівлі: Відео масштабної пожежі у Рівному [Фото+Відео]
У понеділок, 22 квітня, о 13:08, у місті Рівне надійшло повідомлення про пожежу в 3-поверховій адміністративній будівлі, розташованій на вулиці Захисників Маріуполя.
На місце події негайно виїхали рятувальні підрозділи. О 14:35 вдалося локалізувати пожежу, а о 17:55 її повністю ліквідували. Роботу вогнеборців ускладнювало планування будівлі, значне горюче навантаження та сильне задимлення. Про це інформують у Головному управлінні ДСНС у Рівненській області.
На місце події негайно прибули рятувальні підрозділи. О 14:35 пожежу було локалізовано, а о 17:55 повністю ліквідовано.
Пожежа знищила меблі, речі домашнього вжитку, покрівлю площею 190 м², перекриття - 18 м², чотири металопластикових вікна. Також вогонь пошкодив покрівлю площею 80 м² та перекриття на площі 210 м², а також оздоблення стін та стелі. За попередніми оцінками, площа пожежі становила приблизно 300 м².
Унаслідок події ніхто не постраждав. Для боротьби з вогнем залучили 7 одиниць пожежної та спеціальної техніки та 30 вогнеборців. Також на місці події працювала оперативна група Головного управління ДСНС України у Рівненській області.
Причини пожежі та розмір матеріальних збитків встановлюються.
![](https://ogo.ua/images/articles/2/big/1713812913.jpg)
![](https://ogo.ua/images/articles/2/big/1713812961.jpg)
На місце події негайно прибули рятувальні підрозділи. О 14:35 пожежу було локалізовано, а о 17:55 повністю ліквідовано.
Пожежа знищила меблі, речі домашнього вжитку, покрівлю площею 190 м², перекриття - 18 м², чотири металопластикових вікна. Також вогонь пошкодив покрівлю площею 80 м² та перекриття на площі 210 м², а також оздоблення стін та стелі. За попередніми оцінками, площа пожежі становила приблизно 300 м².
Унаслідок події ніхто не постраждав. Для боротьби з вогнем залучили 7 одиниць пожежної та спеціальної техніки та 30 вогнеборців. Також на місці події працювала оперативна група Головного управління ДСНС України у Рівненській області.
Причини пожежі та розмір матеріальних збитків встановлюються.
![](https://ogo.ua/images/articles/2/big/1713812913.jpg)
![](https://ogo.ua/images/articles/2/big/1713812961.jpg)
![](https://ogo.ua/images/articles/2/big/1713812929.jpg)
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
Категорія: Новини > Новини Рівного
Автор: Наталія ГолодюкПереглядів: 697Інші статті рубрики:
"Продавець-вигадник": на Рівненщині чоловік продавав неіснуючі товари
![](/images/articles/2/small/1702497485.jpeg)
Житель Вараського району постане перед судом за шахрайство з передоплатою за неіснуючі товари.
переглядів: 155
На Рівненщині загасили господарчу будівлю
![](/images/articles/2/small/1713600800.jpg)
У Дубенському районі ліквідовано пожежу в приватному господарстві. Вчора, 26 липня, о 17:21, до служби порятунку надійшло повідомлення про загоряння в селі Привільне на вулиці Молодіжній у Дубенському районі.
переглядів: 138
Рівненщина простилася із двома Героями
![](/images/articles/2/small/1715695831.jpg)
На Сарненщині провели в останню дорогу загиблого Михайла Куліша, у Вараші – Леоніда Ковальова.
переглядів: 171
Світло зі сміття: Біогазова станція на полігоні Рівного виробляє електрику
![](/images/articles/2/small/1721996875.jpg)
На сміттєзвалювальному полігоні Рівного протягом багатьох років успішно працює біогазова станція, яка виробляє електроенергію. Свою роботу вона почала ще у 2017 році.
переглядів: 278