СБУ закликає бути уважними на Великдень
Ворон постійно залучає власну агентуру для вчинення провокацій у різних сферах громадського життя, зокрема у міжконфесійних відносинах.

Метою таких дій окупантів є створення штучних конфліктних ситуацій серед представників релігійних громад для дестабілізації внутрішньої обстановки всередині України.
Також агресор активно залучає своїх поплічників для коригування ворожого вогню по цивільній інфраструктурі нашої держави. Серед потенційних цілей – місця масового перебування людей.
Відтак Служба безпеки закликає громадян напередодні та у період відзначення Великодня:
▪ обмежити відвідування масових заходів;
▪ не піддаватися на можливі провокації чи підбурювання до незаконних дій;
▪ дотримуватися комендантської години, встановленої для вашого регіону;
▪ не ігнорувати сигнали повітряної тривоги, а під час неї перебувати в укриттях;
▪ повідомляти правоохоронні органи про підозрілі предмети та осіб, які можуть влаштовувати провокації чи становити потенційну загрозу.
У СБУ працює спеціальна гаряча лінія 0-800-501-482, а також відповідна електронна пошта: callcenter@ssu.gov.ua.
Інформація, отримана через телефон довіри Служби безпеки України, є конфіденційною і буде ретельно перевірена.
СБУ просить громадян бути пильними і дотримуватися заходів безпеки.
За повідомленням з офіційної сторінки Служби безпеки України у мережі Фейсбук.

Гороскоп на 12 червня 2025 року для всіх знаків зодіаку

12 червня — день, коли варто уникати поспішних рішень і зосередитися на внутрішньому балансі. Місячний вплив сприятиме спостережливості, аналізу й обережності у діях. Добре займатися рутинними справами, відновлювати стосунки та завершувати відкладене.
переглядів: 173
У Рівному відкрили виставку витинанок майстрині з Маріуполя Анжели Юрківської

У Міському Будинку культури Рівного відкрилася виставка унікальних витинанок «Витяті в місті Марії». Авторка експозиції — народна майстриня з Маріуполя Анжела Юрківська. Виставка триватиме до 20 червня, вхід — вільний.
переглядів: 175
У Рівному ремонтують тротуар на Чорновола коштом благодійників

У Рівному стартували ремонтні роботи на розі вулиць Соборної та В’ячеслава Чорновола. Йдеться про поточний ремонт частини тротуару в межах проєкту «Маршрут безбар’єрності».
переглядів: 181
У Рівному покажуть виставу «Залізна евакуація» про героїзм залізничників під час війни

У п’ятницю, 14 червня, у рамках Рівненського літературного форуму-2025 відбудеться показ вистави «Залізна евакуація» від зразкового театру читця «Едельвейс».
переглядів: 189
На Рівненщині збудують перший безбар’єрний маршрут за 70 млн грн

Рівненська область отримає 70 мільйонів гривень з державного бюджету на реалізацію першого в регіоні безбар’єрного маршруту. Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.
переглядів: 192