Ми у Facebook
15.05.2024, 15:31

У Рівному відбудеться українсько-бельгійський концерт органної музики

Вже цієї неділі, 19 травня о 17.00 запрошуємо вас на концерт органної та вокальної музики. В програмі концерту звучатимуть твори Р. Вагнера, Г. Малера, П. Бенуа, О. Зажицького, В. Бараінського, М. Колесси, С. Луньова.
Анастасія Старосельська — мецо-сопрано, Україна/Бельгія
Петер Ван де Вельде — орган, Бельгія.

Анастасія народилася у Чернігові в родині медиків. Формуючись як професійний музикант, вона паралельно здобула також медичну освіту, продовжуючи сімейну традицію. Виступала на сценах Сумського національного театру драми та музичної комедії, Сумської філармонії. З початком війни у лютому 2022 року Анастасія із сином виїхала до Данії, потім до Бельгії. В Антверпені співачка проходить прослуховування у Фламандський театр опери та балету, де згодом бере участь у кількох проєктах. На даний час поряд із сольною кар'єрою, працює солісткою та викладачем вокалу в Антверпенському соборі.
Концертні тури Петера Ван де Вельде охоплюють всю Європу, Північну Америку, Близький і Далекий Схід. Він також користується великою популярністю як акомпаніатор хорів, інструментальних і вокальних солістів. Граючи органні концерти, Петер постійно співпрацює з оркестрами під керівництвом таких диригентів, як Філіп Герревеге, Мартін Брабінс, Едо Де Варт, Пітер Білоен.
Має дуже об'ємний репертуар, починаючи від раннього бароко і закінчуючи сучасними композиторами.

Послухати артистів можна уже 19 травня у Органному залі

Квитки: https://ticketclub.com.ua/event/6014/?session=15385.

За повідомленням з Рівненської обласної філармонії.

На правах реклами

купити смартфон Apple iPhone 15 Pro max у Львові, Україна


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ

Останні новини