На Харківщині наші війська відбили чотири атаки
Точаться бої й далі на напрямках Глибоке - Липці, Лукʼянці - Слобожанське, Пильна - Слобожанське, Муром - Стариця, Плетенівка - Вовчанськ. Наші підрозділи не втратили позиції.

Українські війська продовжують виконувати оборонні та стабілізаційні заходи у Вовчанську та тримають ситуацію там під контролем.
Втрати загарбників на Харківському напрямку з початку доби становлять 95 військовослужбовців та 27 одиниць озброєння і військової техніки.
З 10 травня на цьому напрямку рашисти втратили 710 російських окупантів вбитими та пораненими, також знищили 125 одиниць ворожих озброєння та військової техніки.
За повідомленням з офіційної сторінки Генштабу ЗСУ у мережі Фейсбук.
Нагадаємо, кожен 10-й чоловік може бути мобілізованим після 18 травня.

Харків, Війна РФ проти України, напад Росії, війна 2022, Україна
Хто у 2025 році може не платити за доставку газу: пояснення НКРЕКП

Українці зобов’язані оплачувати окрему платіжку за розподіл газу, навіть якщо фактично ним не користуються.
переглядів: 360
Українки отримали престижні премії Woman 2024

Вчора, 1 травня, 1 травня відбулася церемонія нагородження переможниць щорічної Міжнародної жіночої премії «Woman 2024». Представниці системи МВС здобули премії у номінації «Оборона, мілітарі та безпека».
переглядів: 456
Затори на кордоні: у пункті пропуску «Корчова – Краківець» стартують дорожні роботи

Тимчасові обмеження в пункті пропуску «Корчова - Краківець» можливі вже з наступного тижня.
переглядів: 493
Закон підписано: держава збільшила виплати родинам загиблих добровольців

Президент Володимир Зеленський підписав закон, який зрівнює соціальні виплати родинам загиблих добровольців із компенсаціями, що отримують сім’ї загиблих військовослужбовців.
переглядів: 577
Активіст та волонтер Сергій Стерненко став жертвою нападу

Відомий український волонтер та громадський активіст Сергій Стерненко сьогодні, 1 травня, повідомив у своєму Telegram-каналі про скоєний на нього напад.
переглядів: 663