У Рівному в одному з районів оштрафували 16 порушників паркування
Про це повідомляє Департамент муніципальної варти Рівного.
За їхньою інформацією, працівники департаменту перевірили вулиці 16 Липня, Соборну, Мазепи, Словацького, Полуботка, Сагайдачного, Пересопницьку, Київську та ЖК "На Щасливому".
Зокрема, в ЖК "На Щасливому" було винесено 16 постанов за порушення правил паркування.
Після інспекції одна з проблемних ділянок на вулиці Сергія Бачинського стала виглядати так, як має бути завжди.
Департамент закликає водіїв паркуватися відповідально та дотримуватись правил дорожнього руху.
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
На Рівненщині чоловіки напали на військових під час перевірки документів
![](/images/articles/2/small/1739292139.jpg)
У одному з районів Рівненської області група осіб мобілізаційного віку вчинила напад на військовослужбовців Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) під час перевірки військово-облікових документів.
переглядів: 154
Рівненська прокуратура повернула державі 66 гектарів прикордонної землі
![](/images/articles/2/small/1739290637.jpg)
Рівненська спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону домоглася повернення державі понад 66 гектарів землі, розташованої у прикордонній смузі Вараського району.
переглядів: 112
Затримали двох мешканців Рівненщини за незаконне переправлення ухилянтів за кордон
![](/images/articles/2/small/1739287089.jpg)
Служба безпеки України затримала двох мешканців Рівненщини, які організували незаконний механізм виїзду військовозобов’язаних чоловіків за кордон.
переглядів: 132
Вісім з десяти рівненських нардепів підтримали закупівлю ядерних реакторів для ХАЕС
![](/images/articles/2/small/1739288470.jpg)
Верховна Рада України ухвалила рішення про виділення коштів на закупівлю двох ядерних реакторів для Хмельницької атомної електростанції. Із 269 народних депутатів, які проголосували "за", вісім представників Рівненщини підтримали цю ініціативу.
переглядів: 150
Збитки на 700 тисяч гривень: мешканці Дубенщини незаконно видобували корисні копалини
![](/images/articles/2/small/1739286124.jpg)
У Дубенському районі викрили злочинну групу, що здійснювала незаконний видобуток корисних копалин.
переглядів: 171