27.05.2024, 20:45
З 1 червня тарифи на світло можуть зрости до 5 гривень
Із 1 червня тарифи на електроенергію для населення, ймовірно, зростуть до 4,5-5 грн/кВт.
Наразі в уряді обговорюють питання підняття тарифів для населення.
Про це повідомив народний депутат, член парламентського Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Сергій Нагорняк "Телеграфу".
За його словами, у Кабінеті міністрів обговорюють підвищення тарифів на світло з 1 червня до рівня 4,5-5 грн/кВт для побутових споживачів. Нагорняк зауважив, що таке рішення, ймовірно, приймуть.
Водночас він підкреслив, що отримані кошти профінансують не обслуговуючі компанії, а розвиток генерації.
"Енергоатом щорічно дотує населення на близько 100 млрд грн, Укргідроенерго — на близько 25 млрд грн. Кошти, отримані від підняття тарифів, будуть акумульовані на відновлення потужностей Укргідроенерго та на побудову 3 і 4 енергоблоків Хмельницької АЕС. Власна генерація для нас зараз дуже важлива", - сказав нардеп.
Про це повідомив народний депутат, член парламентського Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Сергій Нагорняк "Телеграфу".
За його словами, у Кабінеті міністрів обговорюють підвищення тарифів на світло з 1 червня до рівня 4,5-5 грн/кВт для побутових споживачів. Нагорняк зауважив, що таке рішення, ймовірно, приймуть.
Водночас він підкреслив, що отримані кошти профінансують не обслуговуючі компанії, а розвиток генерації.
"Енергоатом щорічно дотує населення на близько 100 млрд грн, Укргідроенерго — на близько 25 млрд грн. Кошти, отримані від підняття тарифів, будуть акумульовані на відновлення потужностей Укргідроенерго та на побудову 3 і 4 енергоблоків Хмельницької АЕС. Власна генерація для нас зараз дуже важлива", - сказав нардеп.
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
Категорія: Новини > Новини Рівного
Автор: Наталія ГолодюкПереглядів: 1272Інші статті рубрики:
Світло зі сміття: Біогазова станція на полігоні Рівного виробляє електрику
![](/images/articles/2/small/1721996875.jpg)
На сміттєзвалювальному полігоні Рівного протягом багатьох років успішно працює біогазова станція, яка виробляє електроенергію. Свою роботу вона почала ще у 2017 році.
переглядів: 231
На Рівненщині викрили двох чоловіків на крадіжках
![](/images/articles/2/small/1722000095.jpg)
Поліцейські Дубенського та Рівненського районів викрили жителів на крадіжках.
переглядів: 225
Унаслідок ДТП у Вараському районі тяжко травмувався водій фургона
![](/images/articles/2/small/1721998863.jpg)
Автопригода сталася у п'ятницю, 26 липня, близько 08:50 між населеними пунктами Суховоля та Заболоття.
переглядів: 273
На Рівненщині затримали озброєного браконьєра
![](/images/articles/2/small/1721994077.jpg)
Як повідомляє Рівненський рибоохоронний патруль, інцидент стався 26 липня 2024 року о 00:30 на річці Путилівка поблизу села Мочулки (водойма «Червона калина»).
переглядів: 258