Ми у Facebook
09.07.2024, 20:20

На відновлення Охмадиту дадуть 100 мільйонів

Кабінет Міністрів України виділив 100 мільйонів гривень на відновлення будівель Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» та «Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ», які були зруйновані внаслідок російської ракетної атаки 8 липня.
Кошти на відновлення будуть спрямовані з резервного фонду держбюджету. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 9 липня 2024 року.

«Агресор цинічно б’є по найдорожчому, що у нас є – нашим дітям. Його мета – залякати українців. Вчора ми побачили надзвичайну єдність українського народу. У перші ж години після обстрілу сотні людей несли в «Охматдит» воду та ліки, розчищали завали. Робота тривала усю ніч. Український бізнес лише за кілька годин зібрав 100 мільйонів гривень. Ми щиро вдячні нашим підприємцям за те, що в моменти найбільших трагедій, об’єднуються й стають надійною підтримкою. Сьогодні Уряд також виділяє 100 мільйонів гривень. Разом ми зможемо відновити зруйноване», - зазначила Перша віце-прем'єр-міністерка України – Міністерка економіки України Юлія Свириденко.

Відповідно до рішення Уряду головним розпорядником коштів визначили Міністерство охорони здоров’я.

За повідомленням з Міністерства економіки України.

Нагадаємо, росіяни поцілили у дитячу лікарню "Охмадит": наслідки жахають. Оголосили збір на допомогу дитячій лікарні "Охмадит"

На правах реклами