Мар'яну Безуглу зняли з посади голови підкомітету з питань цивільного демократичного нагляду та контролю
"Реакцією Комітету на правду про проблеми в ЗСУ та звернення військових сьогодні стало голосування щодо мого зняття з посади голови підкомітету з питань цивільного демократичного нагляду та контролю. Тези: не можна дискредитувати військове керівництво, скоро комбригів будуть знімати через Фейсбук і т.д. Утрималися чотири нардепи", - заявила Безугла.
При чому Безугла заявила, що підкомітету не існує.

Чемпіонат України-2025: Одеські шаблістки знову здобули командне золото

Другий день комплексного чемпіонату України з фехтування, що триває на доріжках Київської міської школи вищої спортивної майстерності, завершився командними змаганнями у жіночій шаблі. Перемогу знову святкували представниці Одеси.
переглядів: 136
Глибокий сум і вдячність: митрополит Епіфаній про смерть Папи Франциска

Предстоятель Православної церкви України заявив, що з сердечним сумом сприйняв сьогоднішню звістку про відхід із життя Папи Римського Франциска. Як глава Римсько-Католицької Церкви він присвятив своє життя служінню Богові, поширенню християнської віри, запроваджував чимало гуманітарних ініціатив, аби допомогти потребуючим.
переглядів: 163
У Світлий понеділок помер Папа Франциск

Про смерть понтифіка стало відомо сьогодні, 21 квітня.
переглядів: 224
Нацбанк вперше випустив монету у формі писанки до Великодня

Національний банк України презентував нову пам’ятну монету під назвою «Великодня радість.
переглядів: 497
Благодатний вогонь уже в Україні: першими його зустріли прикордонники на «Устилузі»

У великодню ніч на міжнародному пункті пропуску «Устилуг» прикордонники Волинського загону зустріли Благодатний вогонь — святиню, яка щороку сходить у Храмі Гробу Господнього в Єрусалимі напередодні Пасхи.
переглядів: 435