Як доглядати за сухою та подразненою шкірою і чим допоможе крем Toleriane Sensitive
Крем La Roche Posay Sensitive став справжнім порятунком для багатьох людей, які стикаються з такими проблемами шкіри. Як він працює та що ще варто знати, аби мінімізувати дискомфорт – знайдете відповіді у статті.
Як працює крем
Захисний заспокійливий зволожуючий крем Toleriane Sensitive підходить для сухої та чутливої шкіри. Його можна використовувати навіть для немовлят.
“Крем тестували на жінках із чутливою шкірою. Через чотири тижні використання було помітне значне покращення: на 68% поменшало печіння, на 55% – сухість шкіри, на 76% – стягнутість, і на 89% – свербіж”, – кажуть дерматологи бренду La Roche-Posay.
Також фахівці наголосили, що засіб не містить віддушок та спирту. Отже, він повністю безпечний.
Як він працює на сухій та подразненій шкірі? Крем зволожує, знімає стягнутість, печіння та поколювання. Завдяки керамідам, гліцерину і термальній воді з джерела Ля Рош-Позе він відновлює та зміцнює захисний бар'єр шкіри, забезпечує інтенсивну гідратацію протягом 48 годин і заспокоює шкіру.
Однак для того, щоб позбутись дискомфорту раз і назавжди, потрібен комплексний догляд за шкірою.
Очищайте обличчя
Пам’ятайте про очищення перед зволоженням. Необхідно видалити бруд, жир і залишки макіяжу. Жорсткі мила та агресивні очищувачі можуть погіршити стан шкіри, викликати ще більше подразнень. Важливо обирати м'які та гіпоалергенні очищувальні засоби для чутливої шкіри, без запаху і парабенів. Вони дбайливо очищують, не руйнуючи захисний бар'єр шкіри.
А також уникайте стресу
Стрес і нездоровий спосіб життя можуть мати великий вплив на стан вашої шкіри. Постійні нерви, недосипання та неправильне харчування можуть спричинити загострення проблем зі шкірою.
Намагайтеся уникати стресових ситуацій, практикуйте техніки релаксації, як-от йога або медитація, і дотримуйтесь здорового режиму дня. Збалансоване харчування, регулярні фізичні вправи та достатня кількість води допоможуть підтримати вашу шкіру в чудовій формі.
Придбайте зволожувач і вимкніть кондиціонер
Сухе повітря – ворог шкіри. Використовуйте зволожувач, щоб підтримувати оптимальний рівень вологості в кімнаті. Обирайте пристрій з функцією авто-вимкнення та простим обслуговуванням.
В спеку ми часто вмикаємо кондиціонер. Він може сильно сушити шкіру. Спробуйте використовувати його менше або налаштуйте на більш високу температуру. Альтернативно, використовуйте вентилятори і обов’язково провітрюйте приміщення.
Отже, здоров'я вашої шкіри починається з простих речей: свіжого повітря, оптимальної вологості та правильного догляду.
На правах реклами

Що робити, щоб квіти у вазі стояли довше: поради флористів

Отримавши букет квітів, кожен хоче, щоб він залишався свіжим та красивим якомога довше. Проте не всі знають, як правильно доглядати за рослинами, щоб вони радували око не кілька днів, а тиждень чи навіть більше.
переглядів: 88
Ситна вечеря нашвидкуруч: готуємо запечену картоплю із скумбрією

Пропонуємо вашій увазі апетитну запечену картоплю зі скумбрією. Це дуже швидка і легка в приготуванні страва, яка смакуватиме і дорослим, і малюкам.
переглядів: 143
Чим обробити капусту від білокрилки: ефективні домашні засоби

Білокрилка — один із найпоширеніших і найнебезпечніших шкідників овочевих культур, зокрема капусти. Маленькі білі мушки висмоктують сік із рослин, послаблюють їх і сприяють розвитку грибкових захворювань.
переглядів: 161
Скільки коштує чай в поїзді: Укрзалізниця оновлює ціни

Із 18 червня 2025 року Укрзалізниця переглядає вартість деяких товарів, які реалізуються у поїздах далекого сполучення.
переглядів: 220
Ремонт ангара без демонтажу: як ПВХ-тканина дозволяє зекономити час і кошти
Покрівля — це перша лінія оборони будь-якого промислового об’єкта перед природними стихіями. Від її герметичності залежить збереження продукції, обладнання, матеріалів і стабільність усього технологічного процесу. Та з роками навіть найміцніші конструкції починають втрачати захисні властивості. Протікання, конденсат, руйнування стиків — усе це не лише загрожує простоями, а й створює фінансові ризики.
переглядів: 217