На Рівненщині поліцейські оперативно розшукали зниклу дворічну дитину
На місце події негайно виїхав екіпаж поліцейських офіцерів громади. Прибувши за вказаною адресою, правоохоронці поспілкувалися з переляканою 35-річною матір’ю, яка розповіла, що зайнята домашніми справами, не помітила, як дитина вийшла на вулицю. До слова, у родині виховуються четверо дітей.
Поліцейські розпочали активні пошуки. З огляду на те, що неподалік розташований виїзний дитячий майданчик, правоохоронці припустили, що дитина може бути саме там. Маленьку дівчинку знайшли саме на майданчику, розгублену та заплакану.
"Жертвою злочину, на щастя, дитина не стала.
Маму з дитиною ПОГи відвезли додому", - повідомили у поліції.

Пологове відділення в Костополі можуть закрити через невелику кількість пологів

Існування пологового відділення Костопільської лікарні опинилося під загрозою через недостатню кількість народжень.
переглядів: 38
Естонські медики передали техніку та поділилися досвідом з лікарями у Рівному

У Центральній міській лікарні Рівного відбувся триденний візит представників Східно-Талліннської центральної клінічної лікарні (Естонія).
переглядів: 51
Важкоатлет із Рівного знову здобув призове місце на Кубку України

Учень Рівненської обласної школи вищої спортивної майстерності Олександр Гладиш став срібним призером Кубка України з важкої атлетики, який відбувся у Луцьку.
переглядів: 92
У Рівненській дитячій лікарні триває реконструкція для створення доступного середовища

У Рівненській міській дитячій лікарні проводять масштабну реконструкцію задля створення безбар’єрного простору для пацієнтів.
переглядів: 105
На Рівненщину повертається виїзна медична амбулаторія: графік роботи у громадах

У Рівненській області знову запрацює мобільна амбулаторія з мультидисциплінарною командою фахівців. Медики надаватимуть безкоштовні консультації та проводитимуть експрес-тестування на різні захворювання.
переглядів: 133