22.09.2024, 10:33

Каноїсти з Рівненщини продемонстрували високий рівень підготовки на Чемпіонаті світу з веслувального марафону, який відбувся у хорватському місті Меткович з 19 по 22 вересня.
Олена Циганкова двічі піднялася на третю сходинку п'єдесталу пошани, здобувши бронзові медалі як на короткій, так і на довгій дистанціях. Спортсменка відзначила високий рівень конкуренції та власну задоволеність результатом, хоча й зізналася, що мріяла про золото.
Переможці чемпіонату світу з веслувального марафону на дистанції короткої програми 3,4 км. Олена Циганкова<br />
<br />

Юніорський дует з Рівненщини у складі Артема Бочелюка та Максима Лавренчука також досяг значних успіхів, здобувши срібло у змаганнях каное-двійок. Спортсмени розповіли про інтенсивну підготовку та високу конкуренцію на змаганнях, висловивши задоволення своїм результатом.
Переможці чемпіонату світу з веслувального марафону серед юніорів в каное-двійці на дистанції 15,4 км. Федерація каное України<br />
<br />

Тренерський склад також відіграв важливу роль у досягненні таких високих результатів. Леонід Камлочук, директор Рівненської обласної школи вищої спортивної майстерності, який супроводжував команду на змаганнях, відзначив наполегливість та талант своїх вихованців.
Зліва - Максим Лавренчук, справа - Артем Бочелюк. По центру їхній тренер - Роман Бундз. Артем Бочелюк<br />